Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble salonowe » Nowoczesne meble do pokoju Luxory
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiarDowolne wymiary dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • luksusowe meble na ściane
  • luksusowe meble na ściane

Zestaw mebli Luxory

meble luksusowe luxory meblościanka luxory nowoczesne meble luxory stolik RTV luxory szafka na ścianie szafka otwarta meble do salonu kraków

Opis mebli do pokoju

Linia Luxory to ekskluzywne połączenie elementów lakierowanych z elementami pokrywanymi naturalnym fornirem. Kolekcja mebli salonowych Luxory nada niepowtarzalnego charakteru, lekkości i przestronności każdemu wnętrzu. W kolekcji dostępne są różne warianty szafki RTV, komody stojącej jak i wiszącej, witryny, a także biblioteka, półki i panele, by każdy mógł dobrać dla siebie elementy o odpowiednich parametrach i dowolnie je ze sobą połączyć. Oprócz oferty bazowej istnieje możliwość wykonania danego mebla według indywidualnych potrzeb - wymiarów czy wykończenia.

Meble w kolekcji Luxory wykonywane są dwojaką techniką - część elementów pokrywana jest naturalnym fornirem np. dębowym lub orzechowym, a pozostała część mebli, kładzionym ręcznie lakierem na wysoki połysk lub w półmacie (w zależności od ilości polerowań) w pełnej kolorystyce z palety RAL. System otwierania zastosowany w tej kolekcji to Blum Tip-on czyli tzw. system „dotykowy” uruchamiany przez naciśnięcie frontu mebla w odpowiednim miejscu. Alternatywnie w kolekcji można zastosować zamykanie szafek w systemie "cichego dotyku" lub zainstalować tradycyjne uchwyty.

Warianty komody stojącej

Warianty komody wiszącej

Warianty stolika RTV

Warianty witryny

Elementy dodatkowe

Opis techniczny

Meble z płyty meblowej

Meble wykonywane są z płyty meblowej czyli specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych ze sobą z dodatkiem żywicy. Do sprasowania wiórów w płyty wykorzystuje się duże ciśnienie i wysoką temperaturę. Płyta meblowa jest następnie oklejana naturalną fornirą czyli cienkimi płatami drewna uzyskanymi poprzez skrawanie litego drewna. Proces ten określa się mianem fornirowania.

Inne części mebli wykonujemy z płyty meblowej ręcznie pokrywanej najwyższej jakości lakierami najlepszych włoskich firm. Dzięki tej technologii można w zależności od ilości polerowań uzyskać wysoki połysk oraz półmat.

Wewnętrzna strona płyty pokrywana jest standardowo białym lakierem matowym lub fornirem.

Maksymalne, rekomendowane obciążenie elementów wiszących wynosi 5 kg, natomiast półek 1 kg.