Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble salonowe » Zestaw mebli Vertical
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiarDowolne wymiary dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • meblościanki na wymiar
  • meble drewniane na wymiar

Kolekcja Vertical

meblościanki na wymiar meble drewniane na wymiar meble wg własnego projektu - vertical vertical: zestaw mebli do pokoju vertical: oryginalna, mała meblościanka meble vertical z bliska oryginalne meble salonowe z bliska funkcjonalne wnętrze szafki Vertical meble salonowe vertical - salon meblowy warszawa

Opis mebli do salonu

Kolekcja mebli Vertical cechuje prosta i nowoczesna forma. Idealnie wypełni i wkomponuje się w każdą nowoczesną przestrzeń. Zadowoli klientów lubiących prosty styl połączony z funkcjonalnością. Oprócz elementów ekspozycyjnych znajdziemy tutaj również szuflady oraz komody. b produkujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii i wykończamy sprawdzonym fornirem naturalnym: dębowym, bukowym lub egzotycznym, a jego rodzaj oraz kolorystyka pozostaje do Państwa wyboru. Możliwe jest również wykonanie w lakierze - w kolorystyce palety RAL, którą prezentujemy na podstronie z próbnikami.

Aby ułatwić Państwu aranżacje swojego wnętrza przygotowaliśmy różne warianty elementów, które mogą występować w ramach kolekcji. To jednak nie wszystko - jeśli mają Państwo swoje propozycje modyfikacji - prosimy o kontakt - GRATIS przygotujemy projekt, który będzie dopasowany co do centymetra do pomieszczenia.

Warianty komody stojącej

Warianty komody wiszącej

Warianty stolika RTV

Opis techniczny produkowanych mebli

Fornirowane lub lakierowane płyty meblowe

Meble wykonywane są z płyty meblowej czyli specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych ze sobą z dodatkiem żywicy. Do sprasowania wiórów w płyty wykorzystuje się duże ciśnienie i wysoką temperaturę. Płyta meblowa jest następnie oklejana naturalną fornirą czyli cienkimi płatami drewna uzyskanymi poprzez skrawanie litego drewna. Proces ten określa się mianem fornirowania.

W wybranych wariantach kolekcji niektóre fornty mebli wykonane są z płyty meblowej ręcznie pokrywanej najwyższej jakości włoskimi lakierami. Stosując taką technikę malowania, można w zależności od ilości polerowań, uzyskać różny stopień połysku. Nasze kolekcje mebli dostępne są zarówno w wysokim połysku, jak i w półmacie. Uzyskany efekt połysku powoduje wrażenie płyty pokrytej warstwą szkła, jednak nie posiada ona właściwości szkła. Powierzchnia płyty jest odporna na działanie promieni UV.

Wewnętrzna strona płyty pokrywana jest standardowo białym lakierem matowym lub fornirem.

W wniektórych wariantach kolekcji występuję przeźroczyste szkło urozmaicone światłem. Dbamy o to, aby było ono maksymalnie wytrzymałe, gwarantując tym samym bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.

Funkcjonalne szuflady

Fronty mebli oraz szuflady wyposażone są w nowoczesny i bardzo ekskluzywny system bezuchwytowego otwierania Blum Tip On. Jest to mechanizm służący do bezuchwytowego otwierania szuflad i frontów meblowych, bardzo szeroko instalowany do naszych kolekcji. Dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można wyprodukować meble bez uchwytów. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. Mechanizm TIP-ON pozostanie sprawny nawet wówczas jeśli drzwi, front lub szuflada zostaną otwarte przez pociągnięcie. Drzwi bez uchwytów można otwierać bez trudu dzięki TIP-ON – wystarczy je lekko nacisnąć. By zamknąć drzwi lub szufladę wystarczy tylko lekko docisnąć front.

Alternatywnie do tego systemu otwierania (w zależności od preferencji klienta) montujemy system otwierania BLUMOTION. Jest to jeden z typów domykania szuflad, jakie proponujemy do naszych koleckcji mebli. System "cichy domyk" ma za zadanie umożliwić delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu szuflady. Mechanzim „cichego domyku“ polega na zwolnieniu w ostatnim etapie ruchu szuflady, tak aby domknęłą się ona w mało hałaśliwy i delikatny sposób. BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, bez względu na prędkość zamykania oraz wagę szuflady.

Maksymalne, rekomendowane obciążenie elementów wiszących wynosi 5 kg.