Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Sypialnie » Sypialnia z pojemnikiem New Fashion
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiarDowolne wymiary dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • wygodne łóżko z pojemnikiem
  • oryginalna kolekcja mebli do sypialni

Kolekcja mebli New Fashion

wygodne łóżko z pojemnikiem oryginalna kolekcja mebli do sypialni łóżko z kolekcji bez nakastlików zdjęcie łóżka z warszawskiego salonu nowoczesna komoda z kolekcji zdjęcie opcjonalnych nakastlików oparcie łóżka z bliska nowoczesne, designerskie łóżko pod materac 180 x 200 cm toaletka z lustrem do sypialni fashion

Opis

Sypialnia New Fashion to przede wszystkim prostota i elegancja. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych rozwiązań, a ponadczasowość sprawi, że będzie długo cieszyć oko.

Charakterystycznym elementem dla łóżka jest połączenie tapicerowanego wezgłowia z drewnianym oparciem. Podwieszane stoliki nocne nadają meblu oryginalności, a ozdobne frezy sprawiają, że odznacza się dużą lekkością. Łóżka mogą być zaopatrzone w stelaż podnoszony do góry pneumatycznie oraz duży pojemnik na pościel.

W kolekcji New Fashion dostępna jest również toaletka wraz z lustrem, komoda oraz szafa. Szafa Fashion jest wykonywana na wymiar i w zależności od indywidualnych preferencji klienta.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz mebli

wymiar łóżka: 282 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 160, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm wymiar łóżka: 262 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 140, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm wymiar łóżka: 302 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 180, komoda: 100 x 45 cm, opcjonalne nakastliki: 55 cm x 40 cm

Wysokość:
Wysokość wezgłowia - 80 cm
Wysokość boku - 25 cm
Wysokość komody - 80 cm
Wysokość stolika nocnego - 25 cm

Opis techniczny łóżka, oraz mebli w kolekcji New Fashion

Główny element łóżka, w którym tkwi jego piękno to wezgłowie. Wykonujemy je z płyty meblowej, którą pokrywamy naturalnym fornirem wybieranym przez klienta. Dekoracją są tutaj frezy, które sprawiają, że łóżko jest wyjątkowe. Środkowa część wezgłowia jest tapicerowana i składa się z kilku warstw:

  • pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-30
  • pokrycia tapicerskiego, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta.

Standardowo pięciocentymetrowa rama łóżka jest stabilnie osadzona na pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej. Proponowany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone brzozowe klepki sprężynujące. Podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu, bez względu na wagę materaca.

Podwieszane stoliki nocne to funkcjonalne dopełnienie łóżka. Szuflady wyposażone są w otwieranie systemem dotykowym Blum Tip On. Uzupełnieniem kolekcji New Fashion jest komoda, która w standardzie posiada trzy szuflady w systemie otwierania dotykowego, a jej ozdobne frezy idealnie nawiązują do wezgłowia łóżka.

Polecamy opcjonalne rozwiązanie ozdobienia frontu szuflady jednostronnie lakierowanym szkłem – lakobelem. W kolekcji znajduje się także toaletka z szufladą i lustrem z możliwością zamówienia pufy dowolnego wymiaru, tapicerką pasującą np. do tapicerki zastosowanej w łóżku.