4 rzeczy, o których nie masz pojęcia póki nie odwiedzisz naszego salonu

Aleksandra Kaleta Z życia firmy
Salony meblowe z sofami

W naszych salonach dokładamy wszelkich starań, by nasz klient zawsze czuł się komfortowo. Każdy z doradców w salonie jest po to by nie tylko służyć dobrą radą. Więc od czego tutaj jeszcze jesteśmy?

 1. PROJEKTUJEMY MEBLE NASZYCH KLIENTÓW
  Za pomocą programów graficznych wykonujemy wizualizację mebla, w którym będzie dużo zmian lub projektujemy wszystko od podstaw. Nasz klient może przyjść do nas ze swoim pomysłem na mebel, a my zrobimy wszystko by spełnić jego marzenie.
  Co potrzebujemy, by wykonać projekt? Oto kilka naszych podpowiedzi:

  • wytyczne co do rozmiaru mebla (wysokość, głębokość, szerokość)
  • wszelkie informacje o otworach lub schowkach w meblu
  • ilość półek, szuflad, drzwiczek uchylnych w meblach twardych
  • sposób otwierania mebli (np. frezowanie drzwiczek )
  • wybór nóg mebla kolorystyka oraz rodzaj materiału
   Gotowy projekt trafia do wyceny, o której informujemy klienta drogą mailową, telefoniczną lub podczas kolejnej wizyty w naszym salonie meblowym.
 2. PREZENTUJEMY FUNKCJONALNOŚĆ KAŻDEGO MEBLA
  W salonach jesteśmy po to, by pokazać klientowi wszystkie możliwości naszych mebli. Na życzenie demonstrujemy funkcję spania w sofach i narożnikach. W meblach salonowych pokazujemy rozwiązania na ekspozycji oraz doradzamy w innych możliwościach.
 3. JESTEŚMY OD POKAZANIA WAD I ZALET RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ
  Oprócz pokazywania niezliczonych zalet naszych mebli nie boimy się przyznać do wad. Nie każda technologia, którą oferujemy jest dla każdego. Mimo wszystko staramy się doradzić jak najlepiej, nigdy nie zostawiamy klientów bez informacji lub w informacji połowicznej. Gdy nie jesteśmy pewni czy uda się coś wykonać kontaktujemy się jak najszybciej z produkcją, by rozwiać wszelkie wątpliwości naszych klientów.
 4. JESTEŚMY GOŚCINNI
  W naszych salonach pragniemy, by klient poczuł się jak w domu. Każdy mebel można testować do woli, dajemy nieograniczony czas na podjęcie decyzji. Służymy pomocą w wyborze tapicerki oraz materiału na miarę potrzeb naszych klientów. Zdarza się, że w salonie trzeba chwilę poczekać, by zamienić klika zdań z doradcą lub by podpisać umowę realizacji. Czas oczekiwania umila muzyka w naszym salonie, słodki poczęstunek oraz kawa lub woda.
  Jako doradcy staramy się, aby atmosfera w salonie była zawsze miła i pomocna.

Zapraszamy do naszych salonów meblowych: