AquaClean ® w naszych salonach

Dorota Miodońska Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Sofy i narożniki w tkaninach Aqua Clean

Wśród tkanin obiciowych często poszukiwane są tzw. tkaniny „dzieciolubne” czyli odporne na zabrudzenia, plamoodporne i łatwe do wyczyszczenia. W tym zakresie zawsze polecamy praktyczne tkaniny z zastosowaniem AquaClean ® Technology, takie jak np. MYSTIC, CARABU, GALATEA czy SPIRIT.
Co ta technologia oznacza? Nic innego jak to, że za pomocą zwykłej wody możemy usunąć różnorodne plamy – z tłuszczu, jedzenia, czekolady, wina, kawy, herbaty, błota, a nawet z pisaków czy długopisu. Pewnie niejeden czytający zastanowi się czy to aby prawda, czy to nie zwykły chwyt marketingowy. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, przed zamówieniem mebla wypoczynkowego w tkaninie z technologią AquaClean ® można przetestować w naszych salonach w Krakowie i Warszawie samemu taką tkaninę. Udostępniamy kawałek materiału, „materiały brudzące” i to co niezbędne czyli wodę. Jeśli zabrudzenie jest duże i resztki możemy zebrać z powierzchni należy to zrobić, po czym poplamione miejsce zwilżamy bezpośrednio wodą bądź zwilżoną miękką ściereczką, pozostawiamy na chwilę i przecieramy okrężnym ruchem. Jeśli jednorazowa czynność nie była wystarczająca należy ją powtórzyć do pożądanego efektu.

AquaClean ® Technology ułatwi nam więc nie tylko samo dbanie o mebel, ale i życie. Tkanin tych nie musimy w żaden sposób konserwować, nie musimy inwestować w specjalne preparaty do czyszczenia i poświęcać dużej ilości tak cennego czasu w dzisiejszym świecie. W naszych salonach możecie zobaczyć modele wykonane w tkaninie Carabu (sofa Domino z powyższego zdjęcia: https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-wypoczynkowe/domino-wypoczynki-warszawa), w tkaninie Galatea – model Rubica (na powyższym zdjęciu – https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/system-meblowy-rubica), krzesła wykonane w obiciu z tkaniny Mystic – https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/krzesla.
Zapraszamy na naszą stronę z wybarwieniami tkanin, gdzie znajdują się wyżej wymienione próbniki tkanin.