Elegance – innowacyjne siedzisko w nowym zestawie mebli wypoczynkowych

Ernest Bobik Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Ekskluzywne sofy

Nowy rok zaczynamy z nową kolekcją mebli wypoczynkowych – Elegance. Wszyscy, którzy znali wcześniej naszą ofertę, wiedzą, że podobny zestaw już był. Zgadza się – podobny z wyglądu, ale wnętrze sof Elegance to już zupełnie inna historia…

Siedzisko Elegance zyskało innowacyjne wypełnienie, którego bazą stała się formatka kieszeniowa. Jest to technologia, która od lat sprawdza się w materacach do łóżek i coraz śmielej wdraża się ją do najbardziej ekskluzywnych sof i narożników. Formatka ta powstaje ze sprężyn, które pracują niezależnie od siebie i każda z osobna umieszczona jest w materiałowym pokrowcu. Konstrukcja siedziska w naszym modelu jest o tyle lepsza, że dodatkowo została wzbogacona aż siedmio-centymetrową warstwą pianki wysokoelastycznej oraz trzy-centymetrową włókniny silikonowej. Całość gwarantuje niezrównany komfort siedzenia, ale i trwałość, która była już testowana w przypadku niezawodnego modelu Experience, a ten posiadał starszą technologię – formatkę bonellową, w której sprężyny były ze sobą łączone i pracowały jak jeden organizm.

W nowej kolekcji występują trzy wersje wymiarowe sofy: 180, 210 oraz 240 cm. Wszystkie z nich posiadają funkcję spania opartą o sprawdzony system Experience MS-1, który to nasi klienci z powodzeniem stosowali nawet do spania codziennego. Po jego rozłożeniu uzyskujemy powierzchnię do spania o wymiarach 140 x 200 cm. Aby skonfigurować ciekawy zestaw mamy do dyspozycji również fotel o długości 110 cm oraz otwieraną pufę 60 x 60 cm.

Więcej zdjęć na stronie zestawu: https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-wypoczynkowe/elegancki-zestaw-wypoczynkowy

Elementami najbardziej przykuwającymi uwagę są dwie chromowane listwy, które zdobią podłokietniki sofy i fotela. Unikalnym elementem są bukowe, profilowane nogi wybarwiane w dowolnym kolorze, które również posiadają znamienny, chromowany pas nawiązujący do boków sofy i fotela. Opcjonalnie w sofach można zamontować metalowe nogi chromowane na całej powierzchni.

Obecnie zestaw można obejrzeć i kupić w naszym firmowym salonie w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56, jednak w najbliższym czasie powinien pojawić się na ekspozycji w Warszawie oraz Wrocławiu.