Innowacyjne dywany Carpet Decor

Ernest Bobik Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Dywany łatwoczyszczące

Firma Fargotex, korzystając ze swojego doświadczenia w zakresie zmywalnych tkanin tapicerskich wprowadza na rynek nowe dywany pod marką Carpet Decor. Radzimy zapamiętać frazę „dywany zmywalne„, bo to słowo już niedługo może zagościć w naszym słowniku podczas wyposażania wnętrza…

Dlaczego te dywany są innowacyjne?

Głównie z uwagi na technologię Easy Clean, która, jak w przypadku tkanin zmywalnych, dobrze już znanych na naszych sofach, pozwala usunąć wszelkie zabrudzenia z powierzchni w kilka sekund. Dodatkowo technologia ta znacznie utrudnia wchłanianie rozlanych substancji – wszelkie ciecze pozostają na powierzchni materiału w formie kropel. Do czyszczenia będziemy potrzebowali jedynie wody i papierowego ręcznika, w przypadku zabrudzeń trudniejszych, na przykład po resztkach jedzenia przyda się szare mydło i szmatka z mikrofibry. Jeśli po miesiącach użytkowania dywan straci na świeżości można go wyprać w pralce w niskiej temperaturze.

Inne zalety dywanów z serii Carpet Decor

Przesuwanie dywanów może być niebezpieczne dla dzieci i osób starszych. Jest też dużym problemem podczas sprzątania. Na rozwiązanie tego problemu zastosowano powłokę antypoślizgową, która znacząco poprawia utrzymanie dywanu w jednej pozycji praktycznie na każdej powierzchni.

Dywany Carpet Decor poza swoimi walorami dekoracyjnymi są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Te dywany to pełen komfort i relaks dla Twoich stóp.

Design i wymiary dywanów

Bazowa oferta opiera się o dość standardowy wymiar – 160 x 230 cm. Marka Carpet Decor wystartowała tak na prawdę z kilkunastoma wzorami dywanów, których wyróżnikiem są wzory w stylu vintage – te idealnie pasują do stylu jaki my kreujemy i przy naszych meblach wyglądają na prawdę olśniewająco. Ale tu nie ma co wierzyć na słowo – dywany już teraz dostępne są w naszych firmowych salonach: w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu.

Co w przyszłości?

Firma zapewnia, że już w najbliższej przyszłości do oferty ich łatwo-czyszczących dywanów trafią inne wzory oraz kolory. Liczymy również na to, że i wymiary będą bardziej elastyczne.