Koce Biederlack

Anna Bakierzynska Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Ekskluzywne koce Biederlack

Wkrótce czekają nas magiczne, długie, jesienne i zimowe wieczory – z ulubioną książką, ciepłą herbatą lub kawą, na ukochanej sofie w objęciach ciepłego koca. Właśnie. Koca, z którego wyborem możemy Ci pomóc.

Chcemy, aby marka Vieri Divani kojarzyła się z najwyższą jakością i nieczęsto zdarza się, że obok naszego logo pojawia się znak innej firmy. Inaczej stało się w przypadku koców, które w naszych domach są nieodłącznym elementem przy meblach wypoczynkowych. Tym samym chcieliśmy uzupełnić naszą ofertę, a poszukiwania stanęły na niemieckiej firmie Biederlack, która, jak i nasze przedsiębiorstwo istnieje już od ponad 100 lat.

Każdego roku grupa najlepszych projektantów tworzy tekstylne dzieła sztuki użytkowej, którymi nie sposób się nie zachwycać. Pledy i koce Bocasa to niezliczone kolekcje trafiające w gusta najbardziej wymagających klientów w każdej grupie wiekowej. W ofercie są koce najwyższej jakości bawełniane, bawełniano-akrylowe, akrylowe, wełniane, kaszmirowe oraz z mikrofibry. Te doskonale sprawdzą się także jako narzuty łóżkowe i kanapowe.

Obok tych koców ciężko jest przejść obojętnie, wyróżniają się niebanalnym wzornictwem oraz niezwykłą starannością wykonania. Są nie tylko bardzo praktyczne i trwałe, ale odpowiednio wyeksponowane staną się nieszablonową dekoracją pomieszczenia.

Oczywiście wybór wzorów i materiałów jest ogromny dlatego na tej stronie prezentujemy kilkanaście wzorów koców, a zanim pojawią się ujemne temperatury zapraszamy do naszych salonów:

Zapisz

Zapisz

Zapisz