Pierwsze Modele 3D już dostępne!

Marcin Zawilski Porady
Modele 3d mebli Vieri Divani

Mamy dobrą wiadomość dla architektów. Projektowanie wnętrz z meblami Vieri Divani będzie odtąd jeszcze prostsze i wygodniejsze! Mamy przyjemność poinformować architektów, projektantów i wszystkich twórczych kreatorów wnętrz o tym, iż nasza firma udostępniła na swojej stronie modele 3D produkowanych przez siebie mebli wypoczynkowych.

Działanie to ma na celu  udoskonalenie współpracy z naszą firmą oraz ułatwienie pracy przy tworzeniu oryginalnych form i przestrzeni domowych wszystkim kreatywnym osobom zajmującym się projektowaniem wnętrz. Modele 3D mebli Vieri Divani dostępne są na naszej stronie w kilku różnych formatach: 3ds, obj, stl, w zależności od typu oprogramowania, na którym Państwo pracują. Odtąd bez najmniejszych problemów mogą Państwo korzystać z gotowych szablonów naszych mebli, bez czasochłonnego rysowania ich samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu także dowolnie ustalać kolorystykę danej bryły i tym samym idealnie wkomponować ją w stylistykę stworzonego wnętrza.

Pobranie naszych modeli 3D jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy kliknąć by ułatwić sobie pracę i zaoszczędzić swój cenny czas. Jeśli jeszcze nie współpracujesz z nami, napisz lub zadzwoń do nas i poznaj szczegóły naszej interesującej oferty skierowanej do architektów i projektantów.
Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, designerów, projektantów, dekoratorów, stylistów, wszystkich, którym przyświeca wspólny cel, jakim jest chęć tworzenia interesujących wnętrz.

Pobierz Modele 3D narożników, sof oraz foteli teraz!

Podoba Ci się nasz pomysł? Śledź naszą stronę! W niedalekiej przyszłości udostępnimy