Rubica zmienną jest!

Magdalena Chojnowska-Wilk Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
Rubica - modułowe meble wypoczynkowe

Każdy, lub większość z nas, często, lub raz na jakiś czas ma ochotę totalnie przemeblować swój dom czy mieszkanie. Otóż mam dla Was rozwiązanie! To system modułowy Rubica, który właśnie przeszedł lifting!

Fenomenem tego modelu jest możliwość dowolnych kombinacji w zależności od upodobań.

Rubica to fotele z opcjonalnymi podłokietnikami oraz szezlong. To Państwo decydujecie jaką ilość poszczególnych modułów kupić i jak je skonfigurować w swoim salonie. Każdy moduł/segment możemy ze sobą połączyć za pomocą specjalnego systemu mocowania dzięki czemu w prosty sposób otrzymujemy sofę. Do zestawu mogą Państwo również dobrać tapicerowany stolik kawowy, który może posłużyć w sposób tradycyjny, jako stolik przed sofą, lub jako część narożną dla tych, którzy chcą, by mebel idealnie prezentował się w rogu pomieszczenia. Bardzo eleganckim wykończeniem dla każdego segmentu może być podłokietnik wsuwany w boki modułu za pomocą chromowanych zaczepów. Smaku dodają również eleganckie poprzeczne przeszycia. Dla tych, którzy szukają maksymalnej wygody stworzyliśmy szezlong, na którym wypoczynek to sama przyjemność!

System Rubica zbudowany jest między innymi z użyciem pasów wysokoelastycznych, które potęgują komfort siedzenia, a cała miękkość uzyskiwana jest poprzez 14-centymetrową warstwę pianki polieterowej, która bardzo często stanowi również bazę w materacach, które służą do codziennego spania.

Oczywiście, jak w każdej z naszych sof, tak i w systemie meblowym Rubica możecie Państwo dowolnie wybierać rodzaj obicia oraz kolor. Proponujemy cały wachlarz kolorów w skórach ekologicznych, zmywalnych tkaninach z systemem AquaClean, czy też w skórach naturalnych.
Przykładową „Rubicę” można obejrzeć w naszym krakowskim salonie firmowym przy ul. Zakopiańskiej 56. Zapraszamy wszystkich, którzy mają dość standardowych form mebli wypoczynkowych, chcących ze swojego salonu zrobić swoiste dzieło sztuki, które może się bardzo często zmieniać.

Dowiedz się więcej o systemie modułowych mebli tapicerowanych Rubica i zobacz inne zdjęcia.