Szafy na wymiar

Monika Run Sofy, narożniki, łóżka, meble RTV
szafy na wymiar

Każdy z nas lubi porządek we własnym domu, pokoju, czy sypialni. Dlatego szafy, a szczególnie te wykonywane na wymiar to świetne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia (nie tylko małego). Czasem jest tak, że w jednej dużej szafie musimy zmieścić rzeczy całej rodziny. Czasem szafa stoi w sypialni i chcielibyśmy w niej zmieścić swoją garderobę: spodnie, żakiety, garnitury, buty, czy kapelusze. Te wszystkie rzeczy znajdą swoje miejsce w Twojej szafie, wystarczy, że odwiedzisz jeden z salonów Vieri Divani.

Firma posiada bogatą ofertę szaf w całości fornirowanych, pokrytych lakierem lub szkłem lacobel. Wśród najciekawszych modeli znajdziemy model Elegance, Fashion, Infiniti, Koryntię, Loft, Livorno czy Qubuika.

Bardzo dużym atutem jest możliwość wyboru kolorów z bogatej oferty fornirów, także egzotycznych, szkła lacobel, czy palety Ral. Tutaj musimy odesłać Państwa do strony z próbnikami: www.vieridivani.pl/probniki. Dodatkowo dużą zaletą tych mebli jest fakt, iż firma współpracuje tylko ze znanymi i cenionymi dostawcami, jak np.z firmą Blum, która dostarcza zawiasy.

W ofercie są modele z drzwiami przesuwanymi, czy otwieranymi dotykowo w systemie Tip-on. Ten pierwszy sposób jest łatwym oraz wygodnym sposobem otwierania drzwi. Sprawdza się wtedy kiedy mamy mało miejsca w pomieszczeniu (nie trzeba dodatkowej przestrzeni na otwieranie drzwi). Drugi zaś zapewnia łatwe i ciche otwieranie i zamykanie mebla, co zapewni komfort osobom przebywającym w sypialni.

Podczas projektowania takiego mebla, jak szafa firma uwzględnia indywidualne potrzeby każdego Klienta, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły. Dużym udogodnieniem jest możliwość  skomponowania wnętrza szafy według własnych potrzeb oraz gustu. Do wyboru są moduły o różnej szerokości. W każdym z nich jest możliwość zamontowania wybranych przez siebie elementów wyposażenia. Do wyboru są: półki (o różnej wysokości), szuflady, pawlacze, uchwyty na wieszaki czy krawaty, pantografy, kosze na pranie czy stojaki na buty.

Jak najlepiej przeprowadzić proces zamówienia?

Zdecydowanie najlepszym wyborem jest wizyta w jednym z naszych sklepów meblowych. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania, doradzą, a jeśli będzie trzeba wykonają profesjonalny rysunek zamawianego mebla. Takie indywidualne projekty obejmują również realizacje szaf do zabudowy, kiedy chcemy wykorzystać każdy centymetr naszej sypialni. Na potwierdzenie krótka galeria zdjęć, które wykonali nasi pracownicy na zakończenie montażu u jednego z naszych klientów.

Muszą się Państwo z nami zgodzić, że wyszło na prawdę funkcjonalnie, a że była to kompleksowa realizacja, bo oprócz szafy wykonaliśmy również dopasowane kolorystycznie fornirowane łóżko oraz komodę, to wnętrze będzie służyć i cieszyć oko naszego klienta przez długi, długi czas.

Potrzebujesz czegoś podobnego? Skontaktuj się z nami!