Wiosna – czas na zmiany

Joanna Lewandowska Porady
Wiosenne rewolucje

Wiosną wszystko budzi się do życia, a w nas budzi się chęć do życia. Wiosenne porządki to świetna okazja do zmiany aranżacji w naszym otoczeniu. Od nas kilka słów w tym temacie.Małe, wielkie zmiany

Aby odnowić otoczenie na wiosnę czasem wystarczą drobne, lecz efektowne zmiany.

Odświeżanie wnętrza najlepiej zacząć od zmiany koloru ścian. Dla tych dla których malowanie to nie lada wyzwanie mamy jednak alternatywę… stylowa fototapeta, która doskonale ożywi wnętrze i nada mu nowy charakter. W wybranych salonach Vieri Divani można zobaczyć oraz zamówić fototapety znanego, angielskiego producenta Carla Robinsona. Murale przedstawiają ciekawe zdjęcia i grafiki, poziome lub pionowe o różnych wymiarach. Do wyboru jest ponad 50 wzorów. Gdy tapeta jest już wybrana czas pomyśleć o dodatkach tu doskonale wpasują się nowoczesne lampy marki Zumaline, także dostępne w salonach Vieri Divani. Kolejnym krokiem wiosennej metamorfozy może być wprowadzenie nowego koloru. Istniejące meble nabiorą świeżego wyglądu dzięki kolorowym dekoracjom, wypoczynek możemy odmienić za pomocą barwnych poduszek, świetnie sprawdzi się też dodatkowa pufa lub fotel.

Ciekawostka:

Instytut Pantone ogłosił, że w roku 2016 królować będą: delikatny róż Rose Quartz oraz błękit Serenity.  Ta moda dotyczy także wnętrz. W nowoczesnym mieszkaniu, w którym dominuje biel warto pomyśleć o dodatkach w różu i błękicie, świetnie komponują się razem i osobno.