Zalety skóry naturalnej

Monika Run Porady
Zalety skóry naturalnej

Skóra to produkt naturalny, ma właściwości oddychające, posiada indywidualne cechy, które wpływają na jej oryginalność oraz piękno. Dbając o zadowolenie naszych klientów firma oferuje skóry najwyższej klasy. Są one sprawdzane na wszystkich etapach produkcji oraz przechodzą potrzebne atesty. Skóry sprowadzane są z włoskich garbarni, które ze względu na stosowanie najnowszych technologii garbowania i wykańczania skór uważane za najnowocześniejsze w Europie.

Skóry w naszej firmie zostały podzielone na dwie grupy: są to skóry typu Madras oraz skóry z grupy Exclusive Collection m.in:Feeling, TD, CR,Roma, Moda, Roma, Samoa czy Oxford.
Zapraszam do najbliższego salonu firmowego lub na stronę internetową, gdzie znajdują się próbniki skór naturalnych www.vieridivani.pl/probniki/skory-naturalne
Wszystkie skóry mają wysoką wytrzymałość na rozerwanie oraz odporność na ścieranie, która wynosi co najmniej 50 000 cykli.

Dlaczego warto wybrać skórę naturalną, jako obicie na swój wymarzony mebel salonowy?

Ponieważ jest wytrzymała oraz elastyczna,jest przyjazna dla alergików, nie przyjmuje dymu papierosowego,wchłania i oddaje wilgoć dostosowując się do temperatury otoczenia.

Warto pamiętać, że skóra czyszczona i nawilżana na długo zachowa swoją elastyczność i wygląd,dlatego warto dbać o nią. Nasze salony oferują bezpieczne i sprawdzone środki do czyszczenia oraz konserwacji skór Leather Master od znanej włoskiej firmy Uniters S.P.A.

Żeby skóra zachowała ładny wygląd przez długie lata, należy pamiętać o kilku zasadach:

  • unikaj stawiania mebli skórzanych blisko źródeł ciepła tj. kaloryfera czy kominka czy w miejscu nasłonecznionym
  • kurz wycieraj suchą, miękką szmatką
  • w razie potrzeby użyj miękkiej szmatki zwilżonej w letniej wodzie
  • używaj środków do pielęgnacji przeznaczonych do skór
  • nakładaj środki konserwujące(w zależności od intensywności użytkowania taki zabieg stosuj 2-4 razy do roku).