Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Ekskluzywne dodatki do mebli » Betony dekoracyjne
  • ekskluzywne betonowe dodatki
  • płyty betonowe na wymiar

Betony dekoracyjne i płyty betonowe

Szeroka gama betonów na zamówienie

W naszych firmowych salonach można kupić mnóstwo dekoracyjnych betonów, oraz same płyty betonowe, które idealnie komponują się z naszymi meblami wypoczynkowymi oraz meblami fornirowanymi.

W zakresie betonów dekoracyjnych współpracujemy z firmą RabaDekor, natomiast płyty betonowa dostarczane są do nas przez firmę Bettoni.

Świeczniki betonowe

Osłonki kubiczne

Donice betonowe

Płyty betonowe

Przygotowywane do aranżacyjnego wykorzystania płyty betonowe zostają wzbogacone dodatkowym zbrojeniem – wysoko-wytrzymałym włóknem Polyex Mesh. W efekcie – są w stanie wyróżnić się o wiele wyższymi parametrami wytrzymałościowymi. Pomimo takich właściwości i odporności względem potencjalnych czynników mechanicznych, płyty z betonu architektonicznego pozostają elementami bardzo prostymi w montażu. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań budowlanych, determinujących konieczność wykorzystania dodatkowych instalacji i wzmocnień, nasze propozycje można wprowadzić do aranżacji dzięki systemom klejowym Mapei. Ze względu na swój estetyczny i masywny wygląd, obecność tych modułów – także w małych i średnich pomieszczeniach – pozwala podkreślić pierwiastek trwałości i wytrzymałości.

Należy pamiętać, że o potencjale tego produktu decyduje m.in. szeroki zakres zastosowania. Beton architektoniczny (płyty) może być bowiem wykorzystany zarówno w roli okładziny zewnętrznej, narażonej na intensywne oddziaływanie czynników atmosferycznych (promieniowanie UV, opady deszczu, niska temperatura etc.), jak i wewnętrznej. Osoby zainteresowane wprowadzeniem tych rozwiązań do wnętrz swoich mieszkań i apartamentów musimy uspokoić – wykorzystanie najnowszej technologii produkcyjnej pozwoliło nam obniżyć wagę płyt o 40% (względem tradycyjnego tworzywa).