Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Krzesła » Dębowe lub bukowe krzesło K2
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Krzesła K2 z nowoczesnym stołem Borg
  • Drewniane krzesło K2

Drewniane krzesło K2

Drewniane krzesło K2 Krzesła K2 z nowoczesnym stołem Borg Uniwersalne krzesło K2 Nowoczesne krzesło K2 Bok krzesła K2 Fornirowane oparcie krzesła K2 z tyłu Profilowany tył krzesła K2 Fornirowane oparcie w dowolnym kolorze Wygodne siedzisko w krzesłach K2

Opis

Uniwersalne, drewniane (dębowe lub bukowe) krzesło w dowolnej kolorystyce z tapicerowanym siedziskiem, którego miękkość uzyskana została poprzez zastosowanie wysokiej jakości pianki o podwyższonej twardości. Forma krzesła idealnie wpasowuje się do nowoczesnych, przestronnych pomieszczeń kuchennych lub jadalni.

Wśród krzeseł produkowanych przez firmę Vieri Divani znajduje się również identyczne krzesło, jednak z tapicerowanym oparciem - K1.

Opis techniczny krzesła:

Krzesło zostało oparte o lite, naturalne drewno dębowe lub bukowe. Oparcie, które wymaga precyzyjnego gięcia wykonujemy z płyty sklejkowej, czyli warstwowo klejonego litego drewna. Nogi mają przekrój kwadratu o boku od 30 do 36 mm w górnej części, natomiast poprzeczne belki wzmacniające konstrukcję krzesła bok 23 mm. W siedzisku zastosowana jest trwała pianka T-30. Nogi krzesła zabezpieczone są filcem, który uchroni podłoże przed zarysowaniami.

Wymiary krzesła:

Wysokość siedziska: 46 cm, Wysokość oparcia: 96 cm, Głębokość siedziska: 40 cm, Szerokość siedziska od frontu: 45 cm