Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Krzesła » Krzesło tapicerowane na okrągłych nogach K70
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Krzesła K70 z nowoczesnym stołem Master
  • Designerskie krzesło K70

Pikowane krzesło K70

Designerskie krzesło K70 Krzesła K70 z nowoczesnym stołem Master Pikowane krzesło K70 Tył żółtego krzesła K70 Profilowane krzesło K70 Tapicerowane krzesło na bukowych, owalnych nogach Nowoczesne krzesło w dowolnym kolorze Widok na tył krzesła Siedzenie zapewniające maksymalny komfort Zbliżenie na oparcie krzesła

Opis

Tapicerowane dowolnym materiałem krzesło z ośmioma poziomymi przeszyciami. Zbudowane jest na bazie profilowanej płyty sklejkowej z litego drewna dębowego, która została wyścielona 2-centymetrową pianką wysokoelastyczną (K35 - R). Nogi krzesła w formie stożka wykonujemy z drewna bukowego wybarwionego dowolnym kolorem.

Krzesło K70 idealnie sprawdzi się w klasycznych jadalniach, jednak poprzez możliwość modyfikacji typu obicia, koloru drewna i odpowiedni stół z pewnością dopasują je Państwo do każdego typu pomieszczenia.

Wymiary krzesła:

Wysokość siedziska: 49 cm, Wysokość oparcia: 84 cm, Głębokość siedziska: 37 cm, Szerokość siedziska: 41 cm, Przekrój nóg: średnica od 30 do 60 mm u podstawy siedziska.