Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Krzesła » Profilowane krzesło K81
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Krzesła K81 przy stole Modern
  • Nowoczesne, profilowane krzesło K81

Tapicerowane krzesło K81

Nowoczesne, profilowane krzesło K81 Krzesła K81 przy stole Modern Krzesło K81 tapicerowane tkaniną w typie wełny Bok krzesła k81 Tył profilowanego krzesła K81 Krzesło do nowoczesnych jadalni i salonów Tapicerowany tył krzesła K81 Siedzisko o odpowiednim profilu zapewniające niezrównaną wygodę Oparcie krzesła

Opis

Jedno z krzeseł, obok K91 i K70, które wprowadziliśmy do oferty wraz z kolekcją stylizowanych mebli wypoczynkowych i salonowych o nazwie Retro. Cała kolekcja, w tym i prezentowane krzesło ma nawiązywać do trendów meblowych panujących w latach 60'. Dzieje się tak za sprawą drewnianych nóg z litego drewna bukowego (w dowolnej kolorystyce), które są lekko zaokrąglone.

Oparcie oraz siedzisko krzesła zostało odpowiednio wyprofilowane dzięki zastosowaniu płyty sklejkowej, czyli warstwowo klejonego, litego drewna, co przekłada się na niezrównany komfort siedzenia. Całość zabezpieczona jest owatą i wypełniona jest 2-cm warstwą pianką o podwyższonej twardości, oraz finalnie otapicerowana wybranym przez klienta materiałem.

Wymiary krzesła:

Wysokość siedziska: 46 cm, Wysokość oparcia: 91 cm, Głębokość siedziska: 40 cm, Szerokość siedziska od frontu: 43 cm, Przekrój nogi od frontu: 35 mm, Przerój boku nogi: od 37 mm do 50 mm przy siedzisku.