Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Zestaw mebli do sypialni Infiniti
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Ekskluzywne meble do sypialni Infiniti
  • Lakierowane łóżko z drewnianym (fornirowanym) wezgłowiem

Meble sypialne Infiniti

Ekskluzywne meble do sypialni Infiniti Łóżko z podnoszonym pneumatycznie stelażem 24-klepkowym Lakierowane łóżko z drewnianym (fornirowanym) wezgłowiem Zestaw nowoczesnych mebli do sypialni Zdjęcie łóżka bez dodatkowych nakastlików sypialnie wrocław Stolik nocny z systemem Tip-On w łóżku Infiniti otwarta szuflada w komodzie funkcjonalna toaletka sypialniana toaletka z lustrem do sypialni infiniti nowoczesna komoda do sypialni infiniti

Opis

Meble sypialne z kolekcji Infiniti to bardzo nowoczesna i lekka bryła. Głównym elementem sypialni jest łóżko, które ujmuje połączeniem wysokiej klasy włoskiego lakieru z naturalnym fornirem. To bardzo oryginalne zestawienie matowego drewna z połyskiem sprawia, że łóżko Infiniti cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Spory pojemnik na pościel oraz stoliki nocne z szufladami czynią łóżko nie tylko pięknym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Idealnym kompletem do łóżka mogą być także komoda, toaletka z lustrem czy szafa, którą dostosujemy do potrzeb każdego klienta. Jak każda nasza kolekcja, tak i ta, dostępna jest w bogatej palecie wybarwień i kolorów, dzięki czemu będzie idealnie współgrać z każdym wnętrzem.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni

wymiar łóżka: 270 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 160, komoda: 100 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm wymiar łóżka: 290 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 180, komoda: 100 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm wymiar łóżka: 250 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 140, komoda: 100 x 45 cm, stolik nocny: 50 cm x 30 cm

Wysokość:
Wysokość wezgłowia - 80 cm
Wysokość boku - 27 cm
Wysokość komody - 80 cm
Wysokość stolika nocnego - 27 cm

Opis techniczny

Łóżko: Wezgłowie, rama i pojemnik na pościel

Wezgłowie łóżka standardowo wykonujemy z płyty meblowej, którą pokrywamy naturalnym fornirem wskazanym przez klienta. Zwykle ramę łózka wykonujemy o grubości 4 – 5 centymetrów z płyty meblowej, którą pokrywamy lakierem wysoko połyskowym w kolorze wybranym przez klienta. Rama łóżka jest stabilnie osadzana na pojemniku na pościel, którego zewnętrzną część stanowi fornirowana płyta meblowa. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.

Opcjonalny, jednak zalecany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża - w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

Stoliki nocne

Przemieszczenie i ustawienie stolików nie stanowi żadnego problemu, gdyż nie są one na stałe połączone z ramą łózka. Lakierowane stoliki nocne ustawiamy swobodnie na fornirowanych, grubych podestach. Funkcjonalność stolikom zapewniają tutaj szuflady na najwyższej klasy prowadnicach Blum Tip On, które umożliwiają ich wysunięcie poprzez dotyk.

Oryginalna komoda

Uzupełnieniem kolekcji Infiniti jest komoda, która w standardzie posiada trzy szuflady w systemie otwierania dotykowego, a jej sposób połączenia lakieru z fornirem nawiązuje do łóżka.

Toaletka z szufladą i lustrem, szafa na wymiar

W kolekcji znajduje się także toaletka z szufladą i lustrem z możliwością zamówienia pufy dowolnego wymiaru i koloru. Dopełnieniem całej kolekcji jest szafa.