Ekskluzywne, lakierowane łóżko Infiniti z szafą i komodą

Zestaw mebli do sypialni Infiniti

Ekskluzywne łóżko w połączeniu naturalnego forniru i lakieru

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz opcjonalnych dodatków

Ekskluzywne meble do sypialni Infiniti

Meble sypialne z kolekcji Infiniti to bardzo nowoczesna i lekka bryła. Głównym elementem sypialni jest łóżko, które ujmuje połączeniem wysokiej klasy włoskiego lakieru z naturalnym fornirem. To bardzo oryginalne zestawienie matowego drewna z połyskiem sprawia, że łóżko Infiniti cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Spory pojemnik na pościel oraz stoliki nocne z szufladami czynią łóżko nie tylko pięknym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Idealnym kompletem do łóżka mogą być także komoda, toaletka z lustrem czy szafa, którą dostosujemy do potrzeb każdego klienta. Jak każda nasza kolekcja, tak i ta, dostępna jest w bogatej palecie wybarwień i kolorów, dzięki czemu będzie idealnie współgrać z każdym wnętrzem.

Wysokość wezgłowia – 80 cm
Wysokość boku – 27 cm
Wysokość komody – 80 cm
Wysokość stolika nocnego – 27 cm

Opis techniczny

Łóżko: Wezgłowie, rama i pojemnik na pościel

Wezgłowie łóżka standardowo wykonujemy z płyty meblowej, którą pokrywamy naturalnym fornirem wskazanym przez klienta. Zwykle ramę łózka wykonujemy o grubości 4 – 5 centymetrów z płyty meblowej, którą pokrywamy lakierem wysoko połyskowym w kolorze wybranym przez klienta. Rama łóżka jest stabilnie osadzana na pojemniku na pościel, którego zewnętrzną część stanowi fornirowana płyta meblowa. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.

Opcjonalny, jednak zalecany przez nas stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

Stoliki nocne

Przemieszczenie i ustawienie stolików nie stanowi żadnego problemu, gdyż nie są one na stałe połączone z ramą łózka. Lakierowane stoliki nocne ustawiamy swobodnie na fornirowanych, grubych podestach. Funkcjonalność stolikom zapewniają tutaj szuflady na najwyższej klasy prowadnicach Blum Tip On, które umożliwiają ich wysunięcie poprzez dotyk.

Oryginalna komoda

Uzupełnieniem kolekcji Infiniti jest komoda, która w standardzie posiada trzy szuflady w systemie otwierania dotykowego, a jej sposób połączenia lakieru z fornirem nawiązuje do łóżka.

Toaletka z szufladą i lustrem, szafa na wymiar

W kolekcji znajduje się także toaletka z szufladą i lustrem z możliwością zamówienia pufy dowolnego wymiaru i koloru. Dopełnieniem całej kolekcji jest szafa.

Mogą zainteresować Cię także podobne nowoczesne łóżka fornirowane