Ponadczasowe łóżko Memory

Oryginalne łóżko Memory

Ponadczasowe łóżko tapicerowane w dowolnym obiciu

  • Dowolne obicie

Sugerowane wymiary prezentowanego łóżka

Opis łóżka

Sypialnia Memory odznacza się wyszukaniem i urokiem. Jej zakup przyniesie satysfakcję nie tylko tym klientom kochającym nowoczesne wnętrza, ale i również tym, którzy gustują w klasyce.

W łóżku powielone subtelne, prostokątne pikowanie idealnie współgra z prostą bryłą mebla.

Funkcjonalności łóżku możemy dodać przez zakup brzozowego stelaża klepkowego podnoszonego dzięki wspornikom pneumatycznym. W takim wypadku zyskujemy wygodny dostęp do pojemnika na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – wtedy stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

Jak przy każdym meblu, tak i w tym wypadku, zapewniamy naszym klientom dowolność przy wyborze obicia i kolorystyce łóżka.

Wysokość wezgłowia – 97 cm
Wysokość boku – 34 cm
Wysokość frontu – 56 cm

Opis techniczny

Konstrukcja łóżka

Konstrukcja łóżka wykonana jest z płyty meblowej, a całą konstrukcję pokrywamy: pianką poliuretanową o podwyższonej twardości, natomiast z zewnątrz – pokryciem tapicerskim, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta.

Rama, stelaż, pojemnik na pościel

Rama łóżka w standardzie jest grubości czterech centymetrów, stabilnie osadzona w pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.
Proponowany przez nas, jednak opjconalny stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu, bez względu na wagę materaca.

Wybrane, ostatnie realizacje

Nie przeocz podobnych nowoczesnych łóżek z naszej kolekcji