Ponadczasowe łóżko Memory

Oryginalne łóżko Memory

Ponadczasowe łóżko tapicerowane w dowolnym obiciu

Sugerowane wymiary prezentowanego łóżka

Opis łóżka

Sypialnia Memory odznacza się wyszukaniem i urokiem. Jej zakup przyniesie satysfakcję nie tylko tym klientom kochającym nowoczesne wnętrza, ale i również tym, którzy gustują w klasyce.

W łóżku powielone subtelne, prostokątne pikowanie idealnie współgra z prostą bryłą mebla.

Funkcjonalności łóżku możemy dodać przez zakup brzozowego stelaża klepkowego podnoszonego dzięki wspornikom pneumatycznym. W takim wypadku zyskujemy wygodny dostęp do pojemnika na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – wtedy stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

Jak przy każdym meblu, tak i w tym wypadku, zapewniamy naszym klientom dowolność przy wyborze obicia i kolorystyce łóżka.

Wysokość wezgłowia – 97 cm
Wysokość boku – 34 cm
Wysokość frontu – 56 cm

Opis techniczny

Konstrukcja łóżka

Konstrukcja łóżka wykonana jest z płyty meblowej, a całą konstrukcję pokrywamy: pianką poliuretanową o podwyższonej twardości, natomiast z zewnątrz – pokryciem tapicerskim, którego typ, jakość i kolorystyka zależy tylko od preferencji klienta.

Rama, stelaż, pojemnik na pościel

Rama łóżka w standardzie jest grubości czterech centymetrów, stabilnie osadzona w pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonujemy z matowej, laminowanej płyty meblowej.
Proponowany przez nas, jednak opjconalny stelaż to konstrukcja metalowa wyposażona w równomiernie rozłożone 24 brzozowe klepki sprężynujące, podnoszenie górne zawdzięczamy tu podnośnikom pneumatycznym. Dzięki nim otwieranie pojemnika nie stanowi żadnego problemu, bez względu na wagę materaca.

Nie przeocz podobnych nowoczesnych łóżek z naszej kolekcji