Ekskluzywne i oryginalne okrągłe łóżko

Circus z okrągłym materacem

Oryginalne okrągłe łóżko z podnoszonym materacem

Wymiary prezentowanej sypialni

Okrągłe łóżko Circus

Łóżko Cirus to rewolucyjny mebel stworzony dla wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań. Awangarda i oryginalność to cechy linii Circus. Łóżko posiada okrągły 20 centymetrowy materac piankowy składający się z 15 centymetrowej zimnej pianki wysokoelastycznej oraz 5 cm miękkiej pianki HR K-35 o wysokiej gęstości, który wpuszczony jest w okrągłą, miękko tapicerowaną ramę. Niezwykle ciekawe jest samo wezgłowie łóżka.

Nawiązuje ono do zagłówków samochodowych. Profilowane oparcia osadzone zostały na metalowych wspornikach. Praktycznym uzupełnieniem łóżka jest prostokątny pojemnik na pościel, który mieści się pod materacem. Okrągły materac łóżka umieszczony został na 24-klepkowym, elastycznym stelażu i podnosi się do góry za pomocą gazowych podnośników. Rodzaj i kolor obicia zależą wyłącznie od Państwa.

Okrągłe łóżko to niecodzienny i oryginalny mebel, który może być ozdobą każdej sypialni. Charakteryzuje się ono okrągłym kształtem i jest dostępne w różnych rozmiarach i obiciach, dzięki czemu łatwo można dopasować je do każdego wnętrza sypialni. Okrągłe łóżko może być wyposażone w dodatkowe elementy, aby zwiększyć komfort użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą niecodziennego i unikalnego wystroju swojej sypialni. Okrągłe łóżko tapicerowane to elegancki i wygodny mebel do sypialni, który charakteryzuje się okrągłym kształtem i jest pokryte miękką tkaniną.

wymiar pojemnika na pościel (dla łóżka o średnicy 250 cm): 146 x 136 cm
wymiar pojemnika na pościel (dla łóżka o średnicy 270 cm): 166 x 156 cm
grubość ramy otaczającej materac: 10 cm
wysokość cokołu (podstawy) łóżka: 10 cm
wysokość boku od podłoża: 30 cm
wysokość wezgłowia od podłoża: 77 cm

Może sprawdzisz również inne podobne okrągłe i nowoczesne łóżko