Nowoczesne łóżko na wymiar z pojemnikiem na pościel

Meble do sypialni Livorno

Nowoczesne łóżko z tapicerowanym wezgłowiem i stolikami

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz opcjonalnych dodatków

Opis mebli sypialnych

Modernistyczna kolekcja Livorno odznacza się minimalistyczną bryłą, która doskonale wypełni przestrzeń każdej nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Centralny punkt stanowi miękkie wyścielone skórą naturalną, ekologiczną lub tkaniną pikowane wezgłowie. Materac może być osadzony na stelażu klepkowym, który wbudujemy w fornirowaną ramę. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel. Całość dopełniają dwa stoliki nocne z szufladami, elegancka komoda, a także toaletka wraz z lustrem. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest szafa dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Na zdjęciach prezentujemy łóżko wykonane z forniru w kolorze orzecha amerykańskiego, jednak dla Państwa wykonamy mebel w dowolnej kolorystyce, a dodatkowo możemy je wyprodukować wg próbki dostarczonej przez Państwa.

Wysokość wezgłowia – 86 cm
Wysokość boku – 24 cm
Wysokość komody – 80 cm
Wysokość stolika nocnego – 24 cm

Produkcja łóżka Livorno

Konstrukcja wezgłowia Livorno

Wezgłowie łóżka zbudowane jest z płyty meblowej, na którą nakleja się warstwę zimnej pianki T-30, która ma za zadanie nadać wezgłowiu odpowiednio miękki i przyjemny charakter. Pianka dzięki swojej specyficznej charakterystyce sprawia ponadto, że łóżko staje się bardzo odporne na upływ czasu. Nie odgniata się, nie odkształca, zachowując stabilizacje powierzchni. Zewnętrzną warstwę stanowi poszycie tapicerskie wybrane przez klienta spośród wielu typów tkanin i skór.

Rama łóżka Livorno

Rama łóżka wykonana jest z 5 lub 4 cm płyty meblowej pokrytej naturalnym fornirem w kolorystyce wybranej przez klienta. Wewnątrz ramy znajduje się wykonany z płyty laminowanej pojemnik, do którego opcjonalnie montujemy metalowy stelaż. Drewniane klepki przykręcone do stelaża nadają materacowi odpowiedniej sprężystości.

Pozostałe meble w kolekcji

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego łóżka Livorno są dwa stoliki nocne osadzone na tej samej wysokości co rama łóżka. Otwierane być mogą zarówno w systemie dotykowym tip on, jak i „cichego domyku” blumotion. Dodatkowymi elementami kolekcji Livorno są: minimalistyczna komoda z praktycznymi dużymi szufladami oraz bardzo ekskluzywna szafa Livorno z drzwiami przesuwnymi i lustrzaną taflą naklejoną na jedne z nich. Szafa jest szczegółowo opisana w zakładce szafy.

Zwróć uwagę na podobne łóżka i meble