Ekskluzywne, drewniane łóżko z pojemnikiem na pościel

Łóżko fornirowane Fashion

Ekskluzywne, fornirowane łóżko w dowolnym wybarwieniu drewna

Łóżko Fashion posiada integralne stoliki nocne (opcjonalnie można z nich zrezygnować). Łóżko produkujemy pod najpopularniejsze materace:

Opis fornirowanych mebli do sypialni Fashion

Meble do sypialni Fashion to elegancki zestaw mebli do nowoczesnej sypialni. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych rozwiązań, a ponadczasowość sprawi, że będzie długo cieszyć oko.

Charakterystycznym elementem dla łóżka jest fornirowane wezgłowie. Podwieszane stoliki nocne nadają meblu oryginalności, a ozdobne frezy sprawiają, że odznacza się dużą lekkością. Łóżka opcjonalnie zaopatrywane są w stelaż podnoszony do góry pneumatycznie oraz duży pojemnik na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

W kolekcji Fashion dostępna jest również toaletka wraz z lustrem, komoda oraz szafa. Szafa Fashion jest wykonywana na wymiar i w zależności od indywidualnych preferencji klienta.

Wysokość wezgłowia – 80 cm
Wysokość boku – 25 cm
Wysokość komody – 80 cm
Wysokość stolika nocnego – 25 cm

Opis techniczny

Najbardziej widowiskowy element łóżka czyli wezgłowie wykonane jest z płyty meblowej pokrytej naturalną fornirą w wybarwieniu wybranym przez klienta. Element dekoracyjny stanowią w oparciu wycinane frezy nadające łóżku jeszcze bardziej oryginalnego charakteru. Rama łóżka o standardowej grubości 5 cm wykonywana jest z płyty meblowej pokrywanej naturalny fornirem. W standardowej budowie łóżko posiada pojemnik na pościel. Materac może być osadzony na proponowanym przez nas metalowym stelażu z 24 wbudowanymi elastycznymi klepkami wykonanymi z litego drewna brzozowego. Funkcjonalnym dopełnieniem łóżka są dwa podwieszane stoliki nocne zaopatrzone w szufladkę otwieraną w systemie dotykowym. Uzupełnieniem kolekcji Fashion jest komoda standardowo wyposażona w trzy szuflady działające w oparciu o ekskluzywne prowadnice firmy Blum, otwierane w systemie „dotykowym” Blum Tip On. Między szufladami znajdują się ozdobne frezy nawiązujące do tych z wezgłowia łóżka. W kolekcji Fashion znajdziemy również toaletkę z szufladą. Dopełnieniem całej kolekcji jest szafa. Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej pokrytej naturalnym fornirem. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach również w systemie „dotykowym” Blum Tip On. Między drzwiami pojawiają się ozdobne frezy nawiązujące do całej kolekcji. W dolnej części znajdziemy trzy szuflady otwierane w analogicznym do komody systemie. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Mogą spodobać Ci się również