Ekskluzywne, tapicerowane łóżko z pikowanym wezgłowiem

Łóżko Koryntia

Ekskluzywne, ale nowoczesne meble do sypialni na wymiar

Łóżko Moa z opcjonalnym stolikiem występuje pod materace 140, 160 i 180 x 200 cm

Meble Koryntia. Ekskluzywna sypialnia

Kolekcja Koryntia to ciekawa propozycja mebli sypialnianych. Jej głównym elementem jest nowoczesne łózko wyścielane skórą naturalną, ekologiczną lub tkaniną, którego charakterystyczną cechą jest elegancko pikowane wezgłowie układające się w wzór karo. Wzbogacającym elementem są niskie chromowane nogi nadające łóżku Koryntia właściwej elegancji.

Łóżko może być zaopatrzone w pojemnik na pościel i jednocześnie w stelaż klepkowy podnoszony do góry w systemie pneumatycznym. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża – w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.

Wysokość wezgłowia – 120 cm
Wysokość boku – 35 cm
Wysokość stolika nocnego – 40 cm

Opis techniczny

Podstawowym elementem kolekcji jest tapicerowane łóżko. W wezgłowiu pikowanie układa się w „wzór karo” nawiązujący do kanap typu Chesterfield. Konstrukcja łóżka wykonana jest z płyty meblowej.

Uzupełnieniem kolekcji jest stolik nocny z szufladą otwieraną w systemie Blum Tip On. Stolik posiada również praktyczną wnękę nad szufladą. Front szuflady pokryty jest połyskowym lakierem. W kolekcji znajdziemy również toaletkę z szufladą. Dopełnieniem całej kolekcji Koryntia jest szafa. Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną fornirem. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach również w systemie „dotykowym” Blum Tip On.

Koniecznie sprawdź również