Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Podświetlane łóżko Genesi
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiarDowolne wymiary dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • nowoczesne podświetlane łóżko na wymiar
  • nowoczesne podświetlane łóżko na wymiar

Podświetlane łóżko Genesi

nowoczesne podświetlane łóżko na wymiar drewniane łóżko genesi ze stelażem łóżko na szklanej podstawie łóżko z podwieszonymi stolikami nocnymi stolik nocny otwierany w systemie tip on

Opis Genesi

Łóżko Genesi to innowacyjny projekt łóżka przyszłości, które można zapewnić sobie już dziś. Jego głównym znakiem rozpoznawczym jest skrajna lekkość i zwiewna kompozycja, która idealnie współgra z zamysłem stworzenia nowoczesnej sypialni.

Łóżko składa się z tapicerowanego wezgłowia, podstawy - z jednej strony wspartej na płycie meblowej, z drugiej na całkowicie bezpiecznym, podświetlonym, transparentnym szkle hartowanym.

Kolorystyka łóżka jest całkowicie dowolna i zależy wyłącznie od preferencji klienta.

Sugerowane wymiary prezentowanego łóżka

wymiar łóżka: 270 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 160 cm wymiar łóżka: 250 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 140 cm wymiar łóżka: 290 cm x 210 cm, powierzchnia spania: 200 x 180 cm

Wysokość:
Wysokość wezgłowia - 88 cm
Wysokość boku - 28 cm

Łóżko: Opis techniczny

Rama łóżka Genesi ze szkłem hartowanym

Ramę łóżka wykonujemy z wyselekcjonowanego drewna bukowego i fornirowanej płyty meblowej, tak aby symetrycznie otaczała materac z każdej strony, natomiast sama podstawa materaca to klepki z litego drewna iglastego.
W tym modelu nie ma możliwości zamontowania pojemnika na pościel. Rama wsparta jest z jednej strony na płycie meblowej, z drugiej na bezpiecznym transparentnym szkle hartowanym, które dodatkowo podświetlamy. Szkło hartowane odznacza się dużą wytrzymałością oraz przeźroczystością w zakresie światła widzialnego.

Tapicerowane wezgłowie z integralnymi stolikami nocnymi

Wezgłowie w standardzie jest w całości tapicerowane i pikowane w ten sposób, aby powstał wzór składający się z dwudziestu symetrycznych prostokątów.

Stoliki nocne, stanowiące integralną część łóżka posiadają w standardzie szuflady wyposażone w prowadnice Blum Tip On – otwieranie na tzw. dotyk. Przy tworzeniu wezgłowia oraz stolików nocnych wykorzystujemy płytę meblową pokrytą naturalnym fornirem.