Nowoczesne łóżko tapicerowane Loft

Oryginalne łóżko Loft

Nowoczesne łóżko na chromowanych nogach

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni oraz opcjonalnych dodatków

Łóżko Loft - opis

Kolekcję Loft charakteryzuje lekkość i prostota formy. Takie też założenia spełnia łóżko, które osadzone na chromowych nogach odznacza się całkowitym minimalizmem i elegancją. Łóżko może być wyposażone w stelaż klepkowy elastyczny z drewna brzozowego. Nie posiada pojemnika na pościel. Dopełnieniem wyścielonego tkaniną lub skórą łóżka są dwa stoliki nocne i komoda, a także toaletka wraz z lustrem. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest szafa dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Fronty mebli zostały wyposażone w szklane ozdoby z lakobelu potęgujące lekkość i nadające całości modernistycznego wymiaru.

Wysokość wezgłowia – 75 cm
Wysokość boku – 30 cm
Wysokość komody – 85 cm
Wysokość stolika nocnego – 30 cm

Loft: Szczegóły techniczne

Podstawowym elementem kolekcji jest tapicerowane łóżko. Wezgłowie zostało zaprojektowane w bardzo surowy sposób pozbawiony pikowań i dekoracyjnych wzorów. Głębokość wezgłowia to aż 25 cm. Rama łóżka o standardowej grubości 4 cm osadzona jest na chromowych 10 cm nogach.

Za niewielką dopłatą oferujemy bardzo wytrzymały stelaż wykonany z metalu wyposażony w 24 brzozowe klepki sprężynujące.

Dopełnieniem kolekcji jest oryginalna komoda wyposażona standardowo w trzy szuflady otwierane w systemie „dotykowym” Blum Tip On, oraz parę drzwi na zawiasach otwieranych w analogicznym systemie. Komoda wykonana jest płyty meblowej fornirowanej naturalnym fornirem wybraną przez klienta. Na wybrane fronty naklejone jest jednostronnie lakierowane szkło tzw. lakobel, w kolorze wybranym z dostępnej palety. Komoda posiada cztery chromowe nogi nadające meblu lekkości i nowoczesności. W tej samej technologi wykonane są stoliki nocne z szufladą. Dopełnieniem całej kolekcji jest szafa. Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalnym fornirem. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach również w systemie „dotykowym” Blum Tip On. Na fronty naklejone jest jednostronnie lakierowane szkło tzw. lakobel w kolorze wybranym z dostępnej palety. Korpus szafy wykonany jest z fornirowanej płyty meblowej. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Sprawdź również inne nowoczesne meble z tej kolekcji