Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Łóżko kontynentalne Tweed Box Standard
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • tanie łóżko kontynentalne
  • Łóżko z wbudowanym materacem Tweed Box Standard

Łóżko kontynentalne Tweed Box Standard

tanie łóżko kontynentalne łóżko z wbudowanym materacem Opcjonalny stolik nocny fornirowany do sypialni Tweed Box Standard - STNH9

Opis łóżka kontynentalnego

Model Tweed Box Standard, to propozycja łóżka kontynentalnego opartego na materacu bonelowym pełniącym jednocześnie rolę stelaża. Dla osób ceniących twardsze podłoże do spania łóżko nie wymaga zakupu materaca, zdarza się, że proponujemy im zakup jedynie lekko zmiękczającego, kilku entymetrowego topera. Osobom preferującym miękkie podłoże zaleca się dodatkowo zakup odpowiedniego materaca. W takiej sytuacji materac bonelowy pełni rolę stelaża, którego nie stosuje się już w łóżkach typu kontynentalnego. Element dekoracyjny w łóżku stanowi pikowane wezgłowie, układające się we wzór pionowych pasów. Istnieje możliwość zmiany typu wezgłowia oraz formy pikowania.

Z prezentowanym łóżkiem idealnie komponuje się jeden z naszych fornirowanych stolików nocnych - STNH 9 (na zdjęciu) o wymiarach standardowych - 60 x 35 cm oraz wysokości 45 cm.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni

wymiar łóżka: 163 cm x 204 cm wymiar łóżka: 183 cm x 204 cm wymiar łóżka: 143 cm x 204 cm

Wysokości zastosowane w łóżku:
Wysokość wezgłowia: 120 cm
Wysokość boku: 35 cm
Wysokość szafki nocnej: 45 cm

Szczegóły produkcji naszych łóżek kontynentalnych

Podstawa łóżka kontynentalnego Tweed Box Standard zbudowana jest z płyty meblowej. Podstawa osadzona jest na okrągłych metalowych nogach o wysokości 8 cm. Kolejną warstwę stanowi tapicerowany materac bonelowy o grubości 22 cm, obłożony filcem ochronnym oraz jednostronnie pianką wysoko-elastyczną T-34 o grubości 5 cm. Całościowa grubość podstawy bez nogi wynosi 27 cm. Wraz z nogą wysokość całkowita wynosi 35 cm. Łóżko Tweed Box Standard nie posiada pojemnika na pościel.