Tweed Box Standard

Łóżko kontynentalne z wybudowanym materacem

Sugerowane wymiary łóżka (najczęściej wybierane pod materac 140, 160 lub 180 cm)

Opis łóżka kontynentalnego

Model Tweed Box Standard, to propozycja łóżka kontynentalnego opartego na materacu bonelowym pełniącym jednocześnie rolę stelaża. Dla osób ceniących twardsze podłoże do spania łóżko nie wymaga zakupu materaca, zdarza się, że proponujemy im zakup jedynie lekko zmiękczającego, kilku entymetrowego topera. Osobom preferującym miękkie podłoże zaleca się dodatkowo zakup odpowiedniego materaca. W takiej sytuacji materac bonelowy pełni rolę stelaża, którego nie stosuje się już w łóżkach typu kontynentalnego. Element dekoracyjny w łóżku stanowi pikowane wezgłowie, układające się we wzór pionowych pasów. Istnieje możliwość zmiany typu wezgłowia oraz formy pikowania.

Z prezentowanym łóżkiem idealnie komponuje się jeden z naszych fornirowanych stolików nocnych – STNH 9 (na zdjęciu) o wymiarach standardowych – 60 x 35 cm oraz wysokości 45 cm.

Wysokość wezgłowia: 120 cm
Wysokość boku: 35 cm
Wysokość szafki nocnej: 45 cm

Szczegóły produkcji naszych łóżek kontynentalnych

Podstawa łóżka kontynentalnego Tweed Box Standard zbudowana jest z płyty meblowej. Podstawa osadzona jest na okrągłych metalowych nogach o wysokości 8 cm. Kolejną warstwę stanowi tapicerowany materac bonelowy o grubości 22 cm, obłożony filcem ochronnym oraz jednostronnie pianką wysoko-elastyczną T-34 o grubości 5 cm. Całościowa grubość podstawy bez nogi wynosi 27 cm. Wraz z nogą wysokość całkowita wynosi 35 cm. Łóżko Tweed Box Standard nie posiada pojemnika na pościel.

Obejrzyj pozostałe łóżka kontynentalne Vieri Divani