Łóżka kontynentalne od producetna

Wellness Box Comfort

Ekskluzywne łóżko kontynentalne z dwoma wbudowanymi materacami

Sugerowane wymiary prezentowanego łóżka kontynentalnego

Opis łóżka amerykańskiego

Łóżko Wellness Box Comfort to niezwykle ekskluzywna propozycja łóżka typu kontynentalnego (amerykańskiego).

O bardzo eleganckim wyglądzie łóżka decydują oryginalne pikowania wezgłowia układające się we wzory karo. Każdy z tych drobnych elementów tapicerowanych wykonywany jest oddzielnie, a następnie później wklejany w całości do wezgłowia. Zabieg ten sprawia, że oparcie łóżka nabiera wyjątkowo ekskluzywnego charakteru. Innym atutem łóżka jest jego komfort, o którym decyduje budowa łóżka oparta na dwóch niezależnych materacach: bonelowym, który pełni jednocześnie rolę stelaża oraz kieszonkowym, który po przez swoją 7 strefową budowę czyni łóżko niezwykle komfortowym.

Łóżko nie wymaga zakupu stelaża, ani dodatkowego materaca. Jedynym uzupełnieniem może być kilku centymetrowy toper, wskazany dla osób preferujących bardzo miękkie podłoże. Istnieje również możliwość dołożenia kolejnego segmentu i wbudowanie w dolnej części pojemnika na pościel na wzór łóżka kontynentalego Continental De Luxe.

Łóżko Wellness Box Comfort to eleganckie łóżko amerykańskie z oryginalnymi pikowaniami wezgłowia i dwoma niezależnymi materacami: bonelowym i kieszonkowym. Dzięki temu łóżko jest wyjątkowo wygodne i stylowe, co czyni je idealnym wyborem dla osób poszukujących luksusu w swoim domowym otoczeniu.

Wysokość wezgłowia: 120 cm
Wysokość boku: 46 cm

Szczegóły produkcji naszych łóżek kontynentalnych

Podstawa łóżka kontynentalnego Wellness Box Comfort zbudowana jest z płyty meblowej. Osadzona jest na okrągłych metalowych nogach o wysokości 8 cm. Kolejną warstwę stanowi tapicerowany materac bonelowy o grubości 14 cm, obłożony filcem ochronnym oraz jednostronnie pianką wysoko-elastyczną T-30 o grubości 3 cm. Ostatnią warstwę stanowi tapicerowany 7 strefowy materac kieszonkowy o grubości 15 cm obłożony jednostronnie nadającym sprężystości, chroniącym wojłokiem oraz wysokiej klasy pianką elastyczną K-35 o grubości 6 cm. Wysokość całkowita podstawy wraz z nogą wynosi 46 cm. Standardowo brak pojemnika na pościel.

Inne propozycje łóżek kontynentalnych