Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Łóżka » Łóżko kontynentalne Wellness Box Comfort
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • amerykańskie łóżko warstwowe
  • amerykańskie łóżko warstwowe

Łóżko kontynentalne Wellness Box Comfort

amerykańskie łóżko warstwowe bordowe łóżko z wbudowanym materacem Stolik nocny STNH4

Opis łóżka amerykańskiego

Łóżko Wellness Box Comfort to niezwykle ekskluzywna propozycja łóżka typu kontynentalnego (amerykańskiego).

O bardzo eleganckim wyglądzie łóżka decydują oryginalne pikowania wezgłowia układające się we wzory karo. Każdy z tych drobnych elementów tapicerowanych wykonywany jest oddzielnie, a następnie później wklejany w całości do wezgłowia. Zabieg ten sprawia, że oparcie łóżka nabiera wyjątkowo ekskluzywnego charakteru. Innym atutem łóżka jest jego komfort, o którym decyduje budowa łóżka oparta na dwóch niezależnych materacach: bonelowym, który pełni jednocześnie rolę stelaża oraz kieszonkowym, który po przez swoją 7 strefową budowę czyni łóżko niezwykle komfortowym.

Łóżko nie wymaga zakupu stelaża, ani dodatkowego materaca. Jedynym uzupełnieniem może być kilku centymetrowy toper, wskazany dla osób preferujących bardzo miękkie podłoże. Istnieje również możliwość dołożenia kolejnego segmentu i wbudowanie w dolnej części pojemnika na pościel na wzór łóżka kontynentalego Continental De Luxe.

Sugerowane wymiary prezentowanej sypialni

wymiar łóżka: 163 cm x 204 cm wymiar łóżka: 183 cm x 204 cm wymiar łóżka: 143 cm x 204 cm

Wysokości zastosowane w łóżku:
Wysokość wezgłowia: 120 cm
Wysokość boku: 46 cm

Szczegóły produkcji naszych łóżek kontynentalnych

Podstawa łóżka kontynentalnego Wellness Box Comfort zbudowana jest z płyty meblowej. Osadzona jest na okrągłych metalowych nogach o wysokości 8 cm. Kolejną warstwę stanowi tapicerowany materac bonelowy o grubości 14 cm, obłożony filcem ochronnym oraz jednostronnie pianką wysoko-elastyczną T-30 o grubości 3 cm. Ostatnią warstwę stanowi tapicerowany 7 strefowy materac kieszonkowy o grubości 15 cm obłożony jednostronnie nadającym sprężystości, chroniącym wojłokiem oraz wysokiej klasy pianką elastyczną K-35 o grubości 6 cm. Wysokość całkowita podstawy wraz z nogą wynosi 46 cm. Standardowo brak pojemnika na pościel.