Vieri Divani - meble nowoczesne

Materace

telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Materace

Do naszych łóżek proponujemy dobór ekskluzywnych materacy. W ofercie posiadamy najwyższej jakości materace włoskiej firmy Perdormire oraz szwedzkiego producenta Hilding. Zakup takiego materaca daje nam gwarancję najlepszego relaksu podczas snu. Ważna jest też innego rodzaju gwarancja - materace te są bardzo trwałe, będą nam służyć wiele lat, co potwierdzają karty gwarancyjne, których okres to nieraz nawet 15 lat.

materac perdormire genesi hd
Perdormire Genesi HD

Idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu, połączenie materiału Super Elastic Soya i Soya Shape Memory, materac wyprodukowany z udziałem naturalnych składników (soja, woda, karbon, srebro), Air Flow System - pas wentylacyjny po bokach materaca zapewnia idealną cyrkulację powietrza, dobre właściwości ortopedyczne, zdejmowalny pokrowiec Genesi Soya.

Materac Perdormire Bio Super Soft
Perdormire Bio Super Soft

Materac zapewniający świetną relaksację podczas snu dzięki piance o wysokiej elastyczności i sprężystości HR Super Soft. Warstwa środkowa, to 9 cm pianki Waterfoam, pianki wysokoelastycznej wyprodukowanej przy użyciu wody. Specjalne wycięcia w środku materaca poprawiają cyrkulację powietrza. Dolna warstwa jest tworzona 7 cm pianki Bio Waterfoam, wyprodukowanej z użyciem olejów naturalnych. Powierzchnia spania, to materiał Tencel®, uzyskany z naturalnej celulozy drewnej, dzięki któremu można materac używać latem i zimą.

Materac Perdormire Grann Sonno Fresh
Perdormire Grann Sonno Fresh

Tkanina Biocell Fusion zawierająca wiskozę, srebro i węgiel, będącą cechą Gran Sonno Fresh Wash jest w stanie regulować temperaturę ciała podczas gdy węgiel natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dostęp powietrza i usuwając nadmiar wilgoci. Wypełnienie z wyjątkowo miękkiej pianki sprawia, że materac tworzy niezwykły efekt otulenia. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny.

Materac Perdormire First Class
Perdormire First Class

Pokrowiec materaca First Class wykonany jest z tkaniny Biocell Fusion – antybakteryjnej i antystatycznej składającej się ze szczególnych włókien wiskozy z dodatkiem srebra i węgla. Dzięki właściwościom radiacyjnym i odbijającym włókna srebra Biocell jest w stanie regulować temperaturę ciała, podczas gdy węgiel natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne. Dzięki innowacyjnej obróbce pokrowiec materaca First Class jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Ten materiał zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśn.

Materac Perdormire Ergomind
Perdormire Ergomind

Wnętrze materaca Ergomind z kolekcji Bio składa się z trzech warstw. Górną warstwę wykonano z wiskoelastycznej, tzw. leniwej bio pianki , która doskonałe dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje nacisk. Ostatnie dwie warstwy z zimnej pianki zapewniają stabilność i trwałość podparcia. Pokrowiec materaca Silver Safe zawiera srebro i dzięki temu posiada pokrowiec wybitne właściwości antybakteryjne, antystatyczne i neutralizuje zapachy. Zamek po 4 stronach umożliwia łatwo zdjąć pokrowiec do prania. Boczny pas wentylacyjny i system specjalnych kanalików poprawiają cyrkulację powietrza przez wnętrze materaca.

Materac Perdormire Benessere
Perdormire Benessere

Wnętrze materaca Benessere jest wykonane z 3 warstw pianek wysokiej jakości i zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne. Górna warstwa, to 5 cm leniwej pianki o bardzo wysokiej gęstości (50 kg/m³) redukującej nacisk. Dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia idealne podparcie Środkowa i dolna część materaca to warstwy zimnej pianki. Obie warstwy pianki tworzą razem solidną, ergonomiczną podstawę materaca. Charakterystyczne wypustki na powierzchni spania dają efekt mikromasażu, poprawiającego krążenie krwi. Zdejmowany pokrowiec Maglia Bamboo z odprowadzającym wilgoć włóknem bambusowym ma naturalne właściwości antybakteryjne i deodorujące.

Materac Perdormire Fisiogel
Perdormire Fisiogel

Powierzchnia spania, to specjalny, termoregulacyjny materiał Outlast®, dzięki któremu można materac używać latem i zimą. Latem materiał chłodzi i zimą grzeje i utrzymuje idealną temperaturę ciała. Górna warstwa materaca jest zrobiona z Softgelu® o gęstości 1000kg/m³, zapewniającego perfekcyjne rozłożenie nacisku ciała i przyjemne poczucie chłodu. Warstwa środkowa, to 7 cm pianki Visco Mind® o gęstości 50kg/m³ i płyta z pianki Waterfoam. Pianka ta reaguje na temperaturę ciała, dopasowuje się także do kształtu ciała i zapewnia odpowiednie podparcie. Dolna warstwa jest tworzona 13 cm trwałej pianki wysokoelastycznej WATERFOAM.

materac Perdormire Mind Impression
Perdormire Mind Impression

Jedną z zalet tego materaca jest pokrowiec z nanowłokien, które odznaczają się gładkością, wytrzymałością i „efektem teflonowym” (nie przyjmują cieczy). Dzięki nanotechnolgii wzrasta przewiewność materaca, a pot odprowadzany jest od naszego ciała. Połączenie pianki wiskoelastycznej w górnej części wnętrza z zimną pianką stanowiącą jego podstawę zapewnia wygodne, stabilne i korzystne pod względem anatomicznym podparcie ciała.

materac Perdormire Air Massage Memory
Perdormire Air Massage Memory

Zewnętrzną powłokę Air Massage Memory wykonano z tkaniny Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Wypełnienie z Visco Mind® po jednej stronie materaca reaguje na temperaturę ciała dostosowując się idealnie do każdej jego partii. Wykonana z Air Memory górna część w 5 strefach twardości zapewnia ciągły i niedostrzegalny masaż powodowany zmianami pozycji ciała. Wykonane w odmienny sposób powierzchnie materaca zapewniają różnorodność komfortu i możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb.

materac Perdormire New Memory
Perdormire New Memory

Idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu, połączenie materiału Waterfoam, tzw. zimnej pianki i Mindfoam, czyli leniwej pianki, dobre właściwości ortopedyczne, dostosowuje się do kształtu ciała i podpiera kręgosłup, dzięki odpowiedniej twardości zapewnia komfort snu. Nadaje się do umieszczenia na płycie perforowanej lub stelażu listwowym, także regulowanym.

materac Hilding salsa
Hilding Salsa

Bazą materaca jest niezwykle plastyczna pianka Flexifoam, któa nadaje wkładowi optymalną sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 zróżnicowanych stref twardości. Znakomita podstawę i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała, idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco jest dopełnieniem konstrukcji materaca zapewniając komfort odczuwalny podczas leżenia i odpoczywania na materacu Salsa. Ta dodatkowa miękkość i wrażenie otulenia zapewnione jest przez specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę.

materac Hilding Latino
Hilding Latino

Higiena snu, trwałość i niespotykany komfort. Na tych cechach skupiliśmy się przy projektowaniu materaca Latino. Wiedzieliśmy, że przy tworzeniu takiego modelu musimy polegać na najlepszych surowcach, które umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, dzięki którym materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Wiedzieliśmy, że taki materac musi być zatem zbudowany na bazie lateksu. Przecież jest to jeden z najlepszych i sprawdzonych surowców na rynku. Nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wspaniałe podparcie dla kręgosłupa podczas snu, ale także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ma podwyższoną odporność na odkształcenia dzięki czemu masz pewność zdrowego i komfortowego snu przez długie lata. Komfortu leżenia na piance lateksowej nie da się porównać do żadnej innej pianki. Jest niezwykle sprężysta i odbojna, przez co czujesz lekkie „unoszenie”.

materac Hilding Flamenco
Hilding Flamenco

Flamenco to nieodparte wrażenie, jak wiele niezależnych punktów podparcia ciała dostarcza ten materac, jak każdorazowo dostosowuje się do indywidualnego kształtu Twojego ciała i Twojej ulubionej pozycji snu. Wszystko za sprawą sprężyny typu Multipocket. Na pierwszy rzut oka, różnica pomiędzy sprężyną Multipocket a sprężyną kieszeniową może być niewielka. Jednak jeżeli przyjrzysz się im dokładniej zauważysz, że sprężyna Multipocket ma mniejszą średnicę . Jest jej po prostu więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Dzięki temu materac dopasowuje się do kształtu Twojego ciała jeszcze dokładniej. Dodatkowo po jednej stronie Flamenco zastosowaliśmy profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od tego którą stronę materaca wybierzesz, obie zapewnią dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Obie także za sprawą swojej struktury umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Dzięki temu pozostanie z Tobą na długie lata. Każda ze stron dostarcza jednak nieco inne doświadczenia. Leżąc na piance lateksowej odczujesz większą sprężystość i odbojność. Sam możesz dostosować materac do swoich potrzeb czy do potrzeb Twojego partnera.

materac Hilding Pasodoble
Hilding Pasodoble

Jeśli poszukujesz materaca, który dostarczy Tobie mocnego i solidnego wsparcia i zapewni Tobie nieco twardsze podłoże snu to Pasodoble jest materacem właśnie dla Ciebie. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Jednakże aby stworzyć materac o powyższych właściwościach, gwarantujący równocześnie tak ważną dla dobra Twojego snu i relaksu elastyczność i sprężystość, nasi specjaliści musieli się naprawdę natrudzić. Dopracowywali każdy detal, dobierając i testując odpowiednie surowce oraz ich kombinacje w konstrukcji wkładu. Dzięki temu Pasodoble jest materacem twardym ale jednocześnie pozwalającym na to, żeby Twoje ciało mogło zagłębić się w jego wkład w miejscach największego nacisku. Dzięki temu mięśnie odpoczywają, a kręgosłup jest utrzymywany w prawidłowym ułożeniu niezależenie od tego w jakiej pozycji śpisz. Możesz komfortowo zanurzyć się w zdrowy i głęboki sen. Na sprężynach kieszeniowych po jednej stronie umieściliśmy matę kokosową której włókna są z sobą powiązane za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu sprężystości i elastyczności. Po drugiej stronie NOWOŚĆ! naturalne włókno z agawy Sizal.

materac Hilding Balet
Hilding Balet

Materac ze sprężynami InterActive oraz pianką wysokoelastyczna VelvetTouch. Sprężyny są podzielone na te o grubszym splocie i te o splocie nieco cieńszym (zaznaczone czarnym i zielonym kolorem). Poprzez symetryczne ułożenie sprężyn o różnych twardościach stworzyliśmy siedem stref, z których każda odpowiada na potrzeby innej partii ciała. Pomiędzy sprężynami wstawione dodatkowe sprężynki o mniejszej średnicy i trochę mniejszej wysokości. Co uzyskaliśmy? Nieporównywalny komfort i miękkość przy jednoczesnym progresywnym wsparciu całego Twojego ciała. Leżąc na materacu Balet i mając porównanie z materacami piankowymi z pewnością nie pomyślałbyś że leżysz na materacu sprężynowym. Sprężynki tak subtelnie podtrzymują Twoje ciało, są tak gęsto ułożone, że absolutnie ich nie czujesz. Zapewniają fantastyczne podtrzymanie ciała idealnie dopasowując się do jego naturalnych krzywizn. Velvet Touch nadaje wkładowi odpowiedniej sztywności i wywołuje wrażenie miękkości podczas leżenia. Wybierając materac Balet uzyskujesz możliwość dopasowania go do indywidualnych potrzeb: na jednej z jego stron zastosowano warstwę pianki lateksowej, która nadaje dodatkowej miękkości i sprężystości.