Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Lakierowana szafa Infiniti
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • szafy lakierowane
  • szafa lakobel

Szafa Infiniti

lakierowana szafa infiniti wnętrze ekskluzywnej szafy infiniti

Opis

Jedna z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych szaf, jakie znajdują się w naszej ofercie. Szafa Infiniti zachwyci wszystkich amatorów meblarskiego designu. Kolekcje charakteryzuje bardzo oryginalne połączenie elementów fornirowanych, z których wykonany jest ozdobny pas na dzwiach przesuwnych, z elementami pokrytymi lakierem krytym, z których wykonana jest większość szafy. Zamawiając szafę mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor fornirowanego elementu, jak i lakierowanych frontów i korpusu, tak aby ich wybarwienia idealnie współgrały z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej ręcznie pokrywanej najwyższej jakości włoskimi lakierami. Stosując taką technikę malowania, można w zależności od ilości polerowań, uzyskać różny stopień połysku. Nasze kolekcje mebli dostępne są zarówno w wysokim połysku, jak i w półmacie. W przypadku wysokiego połysku uzyskany efekt powoduje wrażenie płyty pokrytej warstwą szkła, jednak nie posiada ona właściwości szkła. Dekoracyjny element w drzwiach szafy stanowi element fornirowany wykonany z orzecha amerykańskiego, dębu lub innej egzotycznej forniry naturalnej. Drzwi szafy poruszają się przesuwnie na bardzo ekskluzywnej prowadnicy firmy Blum. Wewnętrzna strona szafy pokrywana jest białym matowym lakierem. Układ wnętrza szafy zależy wyłącznie od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: