Lakierowana, ekskluzywna szafa Infiniti wysoki połysk

Lakierowana szafa Infiniti

Ekskluzywna szafa lakierowana na wysoki połysk z fornirowanymi dodatkami

Lakierowana szafa Infiniti

Jedna z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych szaf, jakie znajdują się w naszej ofercie. Szafa Infiniti zachwyci wszystkich amatorów meblarskiego designu. Kolekcje charakteryzuje bardzo oryginalne połączenie elementów fornirowanych, z których wykonany jest ozdobny pas na dzwiach przesuwnych, z elementami pokrytymi lakierem krytym, z których wykonana jest większość szafy. Zamawiając szafę mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor fornirowanego elementu, jak i lakierowanych frontów i korpusu, tak aby ich wybarwienia idealnie współgrały z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny ekskluzywnej szafy Infiniti

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej ręcznie pokrywanej najwyższej jakości włoskimi lakierami. Stosując taką technikę malowania, można w zależności od ilości polerowań, uzyskać różny stopień połysku. Nasze kolekcje mebli dostępne są zarówno w wysokim połysku, jak i w półmacie. W przypadku wysokiego połysku uzyskany efekt powoduje wrażenie płyty pokrytej warstwą szkła, jednak nie posiada ona właściwości szkła.

Dekoracyjny element w drzwiach szafy stanowi element fornirowany wykonany z orzecha amerykańskiego, dębu lub innej egzotycznej forniry naturalnej. Drzwi szafy poruszają się przesuwnie na bardzo ekskluzywnej prowadnicy firmy Blum. Wewnętrzna strona szafy pokrywana jest białym matowym lakierem. Układ wnętrza szafy zależy wyłącznie od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Ekskluzywna Szafa Infiniti to mebel o wysokiej jakości wykonania i eleganckim designie. Cechuje się solidnymi materiałami, takimi jak drewno lub metal, i szczegółowymi zdobieniami, takimi jak frezowanie, intarsja lub fornir. Ekskluzywna szafa jest często używana jako mebel do przechowywania ubrań, ale może również pełnić funkcję ozdobną i stanowić centralny element pomieszczenia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie luksus i elegancki wygląd swojego wnętrza.

Bazowe wymiary prezentowanej szafy

Ekskluzywne szafy na wymiar