Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Szafa Qubika
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • ekskluzywna szafa qubika
  • ekskluzywna szafa qubika

Szafa Qubika

oryginalne szafy ekskluzywna szafa z gustownym wnętrzem

Opis

Kolekcja Qubika, to ciekawa propozycja mebli sypialnych. Jednym z jej elementów jest oryginalna szafa. Otaczająca drzwi rama nadaje szafie bardzo ekskluzywnego i modernistycznego charakteru. Zamawiając szafę Tiffany mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor szafy, tak aby jej wybarwienie idealnie współgrało z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną. Drzwi szafy otwierają się na zawiasach w systemie "dotykowym" Blum Tip On. Całą szafę ocala 5 cm rama nawiązująca do komody i stolików nocnych całej kolekcji. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: