Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Szafa Loft
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • szafy ze szkłem
  • szafy ze szkłem

Szafa Loft

szafy z elementami szkła Przykładowe, funkcjonalne wnętrze szafy na wymiar Loft

Opis

Punktem wyjścia dla kolekcji Loft jest lekkość i wyrafinowana prostota. Takie też założenia spełnia szafa Loft, które fronty zostały wyposażone w szklane ozdoby z lakobelu potęgujące lekkość i nadające całości modernistycznego wymiaru. Zamawiając szafę mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor fornirowanego korpusu szafy, jak i szklanych frontów, tak aby ich wybarwienia idealnie współgrały z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną. Drzwi szafy otwierają się na zawiasachw systemie "dotykowym" firmy Blum Tip On. Na fronty naklejone jest jednostronnie lakierowane szkło tzw. lakobel w kolorze wybranym z dostępnej palety. Korpus szafy wykonany jest z fornirowanej płyty meblowej. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: