Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble do sypialni » Szafy » Szafa Livorno
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • szafy ze szkłem
  • szafy ze szkłem

Szafa Livorno

szafy z elementami szkła przykładowe wnętrze szafy na wymiar livorno

Opis

Modernistyczna kolekcja Livorno odznacza się minimalistyczną bryłą, która doskonale wypełni przestrzeń każdej nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Centralny punkt stanowi nowoczesna szafa, której fronty zdobią szklane tafle wykonane z lakobelu, Zamawiając szafę mają państwo możliwość odpowiednio dobrać sobie kolor fornirowanego korpusu szafy, jak i szklanych frontów, tak aby ich wybarwienia idealnie współgrały z kolorystyką państwa mieszkania. Dotyczy to również wymiaru szafy, który jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb, układu i metrażu mieszkania.

Opis techniczny

Standardowo korpus szafy wykonywany jest z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną. Wybrane fronty szafy zdobi dodatkowo naklejony na całej powierzchni drzwi lakoblel czyli jednostronnie lakierowane szkło dekoracyjne. Drzwi szafy poruszają się przesuwnie na bardzo ekskluzywnej prowadnicy firmy Blum. Układ wnętrza szafy zależy od wymagań i preferencji klienta. Standardowo we wnętrzu szafy instalujemy: pantograf, wieszak na spodnie, szuflady, półki w układzie dopasowanym do wymagań zamawiającego.

Przykładowe moduły, dzięki którym możemy skonfigurować wnętrze szafy

Przykładowe moduły o długości 40, 50 lub 60 cm:

Przykładowe moduły o długości 80, 100 lub 120 cm: