Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble salonowe » Meble Prestige
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiarDowolne wymiary dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • kolekcja mebli w orzechu amerykanskim
  • meblościanka prestige

Meble Prestige

kolekcja mebli w wybarwieniu orzecha amerykańskiego meblościanka prestige stoliki rtv drewniane funkcjonalne meble do salonu komoda pretige komoda pretige komoda pretige, zdj. 2 meble z drewna kraków szafka z elementami szkła prestige - zdjęcie dodatkowe

Opis oryginalnych mebli salonowych

Jedyne w swoim rodzaju meble w kolekcji Prestige zachwycą formą wykończenia, a zaprojektowane zostały tak by mogły wkomponować się zarówno w klasyczne jak i nowocześnie wykończone wnętrze poprzez surową linię, ciekawe podcięcia wokół bryły poszczególnych elementów i zastosowanie aluminiowych ramek i uchwytów.

To co wyróżnia tę propozycję mebli to forma zastosowanego materiału i sposób jego wykończenia. Proponowane elementy kolekcji takie jak: szafka RTV, witryna, podwieszana komoda, półka wykonane zostały z obłogu dębowego, który z kolei został poddany obróbce tzw. „szczotkowania” co pozwoliło uzyskać nierównomierną, wyrazistą fakturę naturalnego drewna i uwydatnić słoje. Po takim potraktowaniu meble zostały pokryte i zabezpieczone olejowoskiem w wybranym kolorze z dostępnej palety, który wzbogaca kolor, uwydatnia strukturę, a także chroni przed wieloma czynnikami zewnętrznymi jak ciepło czy zadrapania.

Zastosowanie w meblach Prestige szklanych elementów osadzonych w aluminiowej eleganckiej ramce z uchwytem nadają lekkości, a podświetlenie tychże elementów dodaje klimatycznego ciepła. System otwierania, został tutaj zastosowany to delikatne uchwyty, dodatkowo zaopatrzone w BLUMOTION, dzięki czemu bezszelestnie można korzystać z mebli.

Meble Prestige od strony technicznej

Meble wykonane są z obłogu dębowego, który w celu uzyskania specyficznej struktury poddawany jest tzw. "szczotkowaniu", dzięki czemu powłoka mebli zachowuję oryginalną, nierówną powierzchnię, uwydatniającą słoje i strukturę drewna. Efektownym dopełnieniem bogatej struktury dębu jest pokrywanie go dodatkowo olejowoskiem, który wzbogaca kolor i wyrazistość drewna, zapewniając dodatkową ochronę przed podrapaniem czy czynnikami cieplnymi, mogącymi uszkodzić tradycyjną fornir pokrytą lakierem.

W kolekcji zostało zastosowane oświetlenie LED, które wprowadza ciepły klimat do wnętrza. Są to specjalnie dobrane diody, umieszczone w odpowiednich miejscach, tak by światło nie raziło, a rozpraszało się w charakterystyczny sposób

Fronty i szuflady

Zamykane szuflady oraz fronty stanowią doskonałe miejsce do przechowywania. Szuflady wyposażone są w technologie BLUMOTION - jeden z typów domykania szuflad, jakie proponujemy do naszych koleckcji mebli. System "cichy domyk" ma za zadanie umożliwić delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu szuflady. Mechanzim „cichego domyku“ polega na zwolnieniu w ostatnim etapie ruchu szuflady, tak aby domknęłą się ona w mało hałaśliwy i delikatny sposób. BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, bez względu na prędkość zamykania oraz wagę szuflady.

Maksymalne, rekomendowane obciążenie elementów wiszących wynosi 5 kg, natomiast półek 1 kg.