Sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel

Sofa Stella

Rozkładana sofa z pojemnikiem na pościel o długości 203 cm

Sofa do spania codziennego Stella

Nowatorska sofa Stella stworzona została z myślą o klientach poszukujących niewielkiej sofy przeznaczonej do spania codziennego. Taki cel przyświecał naszym projektantom, którzy doskonale wywiązali się ze swojego zadania tworząc na wskroś nowoczesną sofę, w której wykorzystano znany i sprawdzający już od lat system rozkładania. Niewielkim nakładem sił można zamienić nowoczesną sofę w wygodne łóżko na którym z powodzeniem można spać każdego dnia. Wielowarstwowy system siedziska i oparcia, który po rozłożeniu zamienia się w jednolitą powierzchnię spania sprawia, że funkcja spania sprawdzi się nawet u bardzo wymagających użytkowników. Jest to możliwe dzięki aż 6 warstwom siedziska na które składa się min.: zimna pianka, sprężyny typu bonel, pasy wysokoelastyczne.

Sofa Stella dzięki temu, iż nie posiada podłokietników jest bardzo praktyczna, gdyż nie zajmuje zbyt dużo miejsca w domu, a cała jej powierzchnia może być wykorzystana do spania i siedzenia. W wizjonerskiej sofie Stella można poza tym zmienić kąt oparcia i pozwolić sobie na relaks w pozycji półleżącej. Pikowane siedziska i oparcie nadają sofie elegancji. Dzięki stelażowi drewniano-płytowemu, mebel posłuży długie lata W kolekcji znajdą Państwo również fotel oraz pufę dostępne w szerokiej gamie kolorów i typów obić. Sofa posiada pojemnik na pościel.

Szczegółowa konstrukcja siedziska

W sofie zastosowany ekskluzywny, pozwalający na wygodny wypoczynek i sen aż 7 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 9 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Wbudowany system do spania codziennego

System spania zastosowany w kolekcji Stella zalicza się do najbardziej popularnych systemów spania proponowanych sofach. Jest to tzw. system „wersalkowy” stosowany z powodzeniem od wielu lat w produkcji mebli wypoczynkowych. Udoskonalona wersja tego systemu została zastosowana również w naszej kolekcji Stella. Ten typ funkcji spania zalicza się również do najbardziej komfortowych i wygodnych, przeznaczonych zdecydowanie do spania codziennego.

Czytaj więcej: System spania Stella tzw. „wersalkowy”

Wymiary sofy i fotela

Długość sofy: 203 cm, Długość fotela: 93 cm
Głębokość sofy Stella: 103 cm

Wysokość siedziska – 40 cm
Wysokość oparcia – 84 cm

Wybrane, ostatnie realizacje

Inne nasze sofy do spania codziennego