Sofy Elegance

Zestaw ekskluzywnych sof z chromowanymi dodatkami

Proponowane wymiary sof z możliwością dowolnych modyfikacji

Opis ekskluzywnego kompletu wypoczynkowego Elegance

Bardzo oryginalnie pomyślana forma kompletu wypoczynkowego, który cechuje wyjątkowa elegancja i wyrafinowanie. Jest to niezwykle uniwersalny model, który idealnie wkomponuje się w przestrzeń salonu, jak również gabinetu czy biblioteki. Elementami najbardziej przykuwającymi uwagę są dwie poziome, chromowane listwy, które zdobią podłokietniki sofy i fotela. Unikalnym elementem są bukowe, profilowane nogi wybarwiane w dowolnym kolorze, które również posiadają znamienny, chromowany pas. Opcjonalnie w sofach można zamontować metalowe nogi chromowane na całej powierzchni. Innowacyjne technologicznie, nieco wypukłe siedzisko w połączeniu z podnoszonymi zagłówkami sprawiają, że meble z prezentowanej kolekcji są niezwykle komfortowe.

Model może być zaopatrzony w nowatorski system rozkładania przeznaczony do spania codziennego. Wystarczy wysunąć szufladę z dolnego segmentu sofy, aby zamienić ją w wygodne łóżko.

Meble z kolekcji można wykonać w dowolnym typie obicia, jednak najlepiej prezentują się w obiciu ze skóry naturalnej.

Sofa z wygodnym, miękkim siedziskiem

W komplecie wypoczynkowym Elegance zastosowany został stelaż drewniano-płytowy, a siedzisko składa się aż z 9 różnych warstw. Wykorzystano w nim przede wszystkim formatkę kieszeniową – technologię, która od lat sprawdzała się w najwyższej jakości materacach do łóżek. Zapewnia ona niezrównany komfort siedzenia, oraz wysoką trwałość, tak aby meble mogły służyć użytkownikom przez wiele długich lat nie tracąc na wygodzie, ale i wyglądzie.

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Bawełniany pokrowiec
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 7 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka kieszeniowa // 7 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Zestaw Elegance: Opcjonalna funkcja spania

Typ: Spanie codzienne

Powierzchnia spania: 140 x 200 cm

Funkcja spania Experience MS – 1 jest następstwem bardzo popularnego stelaża „belgijskiego” oraz systemu „szufladowego”, które poprzez pewne zmiany konstrukcyjne zostały odpowiednio zmodernizowane i połączone. Największą zaletą funkcji spania Experience MS – 1 jest metalowa konstrukcja jezdna, która gwarantuje stabilną pracę mechanizmu przez cały okres użytkowania. Dużym atutem jest także gruba, bo aż 10 cm warstwa piany T-30 zapewniająca bardzo komfortowe spanie.

Wymiary sof Elegance

Wymiary ekskluzywnych sof Elegance

Wybrane, ostatnie realizacje