Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble wypoczynkowe » Stylowe sofy Carero
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Stylowa sofa z fotelem z pikowanymi bokami
  • Stylowa sofa z fotelem z pikowanymi bokami

Klasyczne sofy Carero

Stylowa sofa z fotelem z pikowanymi bokami Stylowa sofa Carero 190 cm Skórzana sofa Carero - widok z tyłu Pikowane boki w klasycznych sofach Carero Siedzisko sof Carero Sofa Carero 240 cm w skórze naturalnej ecri Drewniane nogi dąb natural w sofach Carero Stelaż belgijski w sofie Carero 240 cm

Carera: klasyczna elegancja

Jedna z niewielu klasycznych linii, jakie znaleźć można w naszej ofercie wypoczynków. Kompozycja mebla oparta została na bardzo delikatnej i stylowej linii podłokietników. Boki mebla uszlachetniono ekskluzywnymi, mozolnie wykonanymi pikowaniami, które wymagają bardzo zaawansowanych umiejętności krawieckich i tapicerskich. Oryginalnie zaprojektowane siedzisko zachodzi na bok mebla tworząc bardzo lekką i oryginalną bryłę. Poduchy w tym modelu są nieruchome.

Sofy osadzone są na stożkowych, drewnianych nogach, które potęgują lekkość całej kolekcji, jednocześnie sprawiając, że będą idealnie pasować nie tylko w klasycznych, ekskluzywnych wnętrzach, ale i tych urządzanych w modnym, skandynawskim stylu.

Opis techniczny / Siedzisko

Konstrukcja mebla to połączenie litego drewna z płytami meblowymi. Siedzisko sof Carera oparte zostało o niezwykle wygodną elastyczną piankę, która sprawia, że zaliczamy je do mebli miękkich, niezwykle komfortowych.Klasyczne sofy Carero występują w długościach standardowych:

  • 150 cm
  • 190 cm
  • 240 cm

Długośc fotela: 90 cm
Wymiar pufy: 60 x 60 cm

Wymiary stosowane w sofach i fotelach:

Głębokość całkowita sof Carero: 92 cm
Głębokość siedziska: 55 cm

Wysokości: siedzisko - 45 cm | podłokietnik - 55 cm | oparcie - 73 cm | oparcie z poduchami - 85 cm | nogi 15 - cm (sofa z funkcją spania - 10 cm)

Szerokość podłokietnika: 10 cm

Klasyczne sofy Carero: Opcjonalna funkcja spania

Typ: Spanie okazjonalne

W sofie może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. "stelaż belgijski". Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaza polega na wyciągnięciu poduch siedziska z sofy, a następnie odłożeniu ich na bok. Po usunięciu poduszek siedziska rozkładamy trzystopniowy stelaż i uzyskujemy łatwy dostęp do wygodnego spania, które może być wykorzystywane podczas okazjonalnego snu. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Czytaj więcej: Funkcja spania Meratoile tzw. "stelaż belgijski"