Ekskluzywne sofy Lazarro

Sofy Lazarro

Meble wypoczynkowe na wymiar

  • Dowolne obicie

Propozycje wymiarowe elementów z kolekcji Lazarro

Opis sof z kolekcji Lazarro

Sofa Lazarro jest jednym z najnowszych dzieł naszych projektantów. Przy kreacji mebla zadbano o najdrobniejsze szczegóły, mające uczynić sofę doskonałą pod każdym względem. Lazarro zachwyca swoją harmonijną i wyważoną linią, pełną prostoty i surowości. Jedno-segmentowa budowa mebla umożliwia instalację bardzo szerokiego siedziska, które sprawia, że sofa jest niezwykle wygodna, a siedzenie na niej pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek.

Wysoki komfort siedzenia potęguje dodatkowo nowatorski system oparć, które dzięki specyficznym profilom i wycięciom można podnosić do góry, zwiększając powierzchnie oparcia i wygodę siedzenia. Funkcjonalność sofy została także poprawiona poprzez boczne podłokietniki podnoszone w systemie kilkustopniowym.

W kolekcji Lazarro zastosowaliśmy proste, ale zaokrąglone nogi, które mogą występować w wersji chromowanej lub czarnym lakierze. Opcjonalnie stosujemy też estetyczny chromowany stelaż o przekroju koła.

Jednym z najważniejszych atutów kolekcji jest jej nowatorskie i autorskie rozwiązanie funkcji spania. Polega ono na przysunięciu pufy do sofy i spięciu jej z meblem. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy bardzo wygodne łóżko przeznaczone do spania codziennego, z uwagi na system sprężyn i wysoko-elastycznej pianki wypełniającej siedzisko. W kolekcji dostępne są również fotele i pufy. Model produkowany jest również w wersji narożnikowej. Rodzaj i kolor obicia zależą wyłącznie od preferencji klienta.

Opis techniczny / Siedzisko

Stelaż mebla to konstrukcja hybrydowa łącząca elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Lazarro posiada bardzo ekskluzywny 8 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 11 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 10 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Opcjonalna funkcja spania

System spania Lazarro Lock Up, to jeden z naszych autorskich i bardzo oryginalnych systemów spania. Bardzo komfortowa funkcja spania przeznaczona jest do spania codziennego. Rozłożenie systemu spania Lazarro Lock Up, polega na przysunięciu do sofy pufy, a następnie zablokowaniu jej specjalnymi mechanizmami do metalowej konstrukcji mebla. W ten sposób, po odrzuceniu poduch z oparcia uzyskujemy dużą powierzchnię spania. Podstawowym atutem tego systemu rozkładania jest stabilna i wygodna powierzchnia spania, którą tworzy bardzo ekskluzywna 8 warstwowa budowa siedziska.

» Film i opis: System spania Lazarro Lock Up

Sofy Lazarro produkujemy na wymiar!

wymiary sof lazarro
Zobacz również sofy narożne
Skórzany narożnik Lazarro na czarnych nogach

Wybrane, ostatnie realizacje

Podobne sofy, które mogą Cię zainteresować