Ekskluzywne sofy Lazarro

Sofy Lazarro

Meble wypoczynkowe na wymiar

Propozycje wymiarowe elementów z kolekcji Lazarro

Opis sof z kolekcji Lazarro

Sofa Lazarro jest jednym z najnowszych dzieł naszych projektantów. Przy kreacji mebla zadbano o najdrobniejsze szczegóły, mające uczynić sofę doskonałą pod każdym względem. Lazarro zachwyca swoją harmonijną i wyważoną linią, pełną prostoty i surowości. Jedno-segmentowa budowa mebla umożliwia instalację bardzo szerokiego siedziska, które sprawia, że sofa jest niezwykle wygodna, a siedzenie na niej pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek.

Wysoki komfort siedzenia potęguje dodatkowo nowatorski system oparć, które dzięki specyficznym profilom i wycięciom można podnosić do góry, zwiększając powierzchnie oparcia i wygodę siedzenia. Funkcjonalność sofy została także poprawiona poprzez boczne podłokietniki podnoszone w systemie kilkustopniowym.

W kolekcji Lazarro zastosowaliśmy proste, ale zaokrąglone nogi, które mogą występować w wersji chromowanej lub czarnym lakierze. Opcjonalnie stosujemy też estetyczny chromowany stelaż o przekroju koła.

Jednym z najważniejszych atutów kolekcji jest jej nowatorskie i autorskie rozwiązanie funkcji spania. Polega ono na przysunięciu pufy do sofy i spięciu jej z meblem. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy bardzo wygodne łóżko przeznaczone do spania codziennego, z uwagi na system sprężyn i wysoko-elastycznej pianki wypełniającej siedzisko. W kolekcji dostępne są również fotele i pufy. Model produkowany jest również w wersji narożnikowej. Rodzaj i kolor obicia zależą wyłącznie od preferencji klienta.

Opis techniczny / Siedzisko

Stelaż mebla to konstrukcja hybrydowa łącząca elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Lazarro posiada bardzo ekskluzywny 8 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 11 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 10 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Opcjonalna funkcja spania

System spania Lazarro Lock Up, to jeden z naszych autorskich i bardzo oryginalnych systemów spania. Bardzo komfortowa funkcja spania przeznaczona jest do spania codziennego. Rozłożenie systemu spania Lazarro Lock Up, polega na przysunięciu do sofy pufy, a następnie zablokowaniu jej specjalnymi mechanizmami do metalowej konstrukcji mebla. W ten sposób, po odrzuceniu poduch z oparcia uzyskujemy dużą powierzchnię spania. Podstawowym atutem tego systemu rozkładania jest stabilna i wygodna powierzchnia spania, którą tworzy bardzo ekskluzywna 8 warstwowa budowa siedziska.

» Film i opis: System spania Lazarro Lock Up

Zobacz również sofy narożne

Wybrane, ostatnie realizacje

Podobne sofy, które mogą Cię zainteresować