Sofy Galatea

Rozkładana sofa ze stelażem włoskim i funkcją spania

  • Dowolne obicie

Sofy Galatea dostępne w różnych wymiarach

Galatea - jeden z najnowszych sof Vieri Divani

Galatea to jeden z naszych najnowszych modeli. Punktem wyjścia przy tworzeniu kolekcji było stworzenie mebli wypoczynkowych przeznaczonych do spania codziennego. Udało się to dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej technologii w postaci stelaża typu „włoskiego”, który umożliwia bardzo łatwe i szybkie rozłożenie sofy. Po rozłożeniu sofa przekształca się w komfortowe łózko z materacem (sprężynowym lub piankowym) o grubości 12 cm.

Rozłożenie sofy nie wymaga wyjmowania poduch z siedziska ani z oparcia. Dodatkowo model posiada sześciostopniowe zagłówki, które poprawiają komfort siedzenia, dając możliwość podniesienia oparcia na różne wysokości. Drewniane 7 cm nogi mogą być dowolnie wybarwione. W kolekcji Galatea znajdą Państwo sofy, narożniki, fotele i pufy dostępne w wielu rozmiarach i ponad kilkudziesięciu kolorach i typach obić.

Narożniki są standardowo wyposażone w pojemnik na pościel wbudowany w szezlong podnoszony do góry za pomocą pneumatycznych podnośników. Sofy mogą posiadać opcjonalnie pojemnik na pościel w poszerzonym o 19 cm na tą potrzebę oparciu (plecach sofy).

Siedzisko sofy Galatea

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 10 cm