Sofy Tierra

Sofa z elektrycznie wysuwanym podnóżkiem i rozkładanym oparciem pod różnym kątem

Sofa z elektryczną funkcją komfort

Sofa Tierra to jedyny mebel w kolekcji Vieri Divani wyposażony w elektryczną funkcje komfort, która umożliwia wysuwanie podnóżka oraz rozkładanie oparcia pod różnymi kątami nachylenia. Tak rozwiązanie sprawia, że ten niezwykle wygodny mebel może stać się jeszcze bardziej komfortowy. Za pomocą dotykowych przycisków wszytych z boku mebla, możemy w łatwy sposób zmieniać kąt nachylenia oparcia oraz wysuwać podnóżek pod nogi.

Dodatkowo mebel posiada kilkustopniowe zagłówki, które możemy ustawić manualnie pod odpowiednim dla nas kątem nachylenia. To wszystko sprawia, iż komfort mebla jest niezwykle duży. Standardowo mebel posiada jeden mechanizm elektrycznego sterowania, usytuowany w miejscu obok podłokietnika. Można również dodatkowo zainstalować za dopłatą drugi analogiczny system.

Sofa posiada bardzo lekką bryłę, osadzoną na czarnych nogach, która idealnie wpisze się w każde nowocześnie zaaranżowane mieszkanie. W kolekcji dostępne są również dwa narożniki. Meble dostępne w dowolnej tkaninie oraz kolorze.

Sofa w 2 wariantach rozmiarowych

Zobacz również narożniki z tej kolekcji