Stylowy komplet mebli Ligia

Sofy Ligia

Stylowy zestaw wypoczynkowy ze spaniem okazjonalnym - sofy, fotele, pufy

Wymiary standardowe sof Ligia z możliwością dowolnych zmian

Ligia: dostojność i elegancja - sofa ręcznie robiona

Komplet wypoczynkowy Ligia łączy ze sobą elegancje i nowoczesność. Klasyczna linia sprawia, iż przeznaczony jest raczej do stylowo zaaranżowanych wnętrz. Z uwagi na starannie dobrany profil oparcia oraz kilkuwarstwowe wysokoelastyczne wypełnienia, model ten cechuje wysoki komfort siedzenia gwarantujący wyjątkowy relaks każdego dnia.

Stylowa sofa Ligia posiada starannie wytłoczone drewniane nogi. Ich profil jest doskonale dopasowany do linii podłokietników, tak aby całość tworzyła idealną konstrukcje. Posiada opcjonalnie funkcję rozkładania przeznaczoną do spania okazjonalnego. W kolekcji dostępne są również fotele i pufy. Komplet wypoczynkowy „Ligia” produkowany jest również w wersji narożnikowej. Rodzaj i kolor obicia są całkowicie dowolne.

Miękkie i wygodne siedzisko na solidnej konstrukcji

W modelu Ligia zastosowano konstrukcję mebla drewniano-płytową oraz 5 warstwowe siedzisko na bazie elastycznej pianki, dzięki której jest ono elastyczne i komfortowe.

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 13 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Meble wypoczynkowe Ligia: Opcjonalna funkcja spania

W sofie może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. „stelaż belgijski”. Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaża polega na wyciągnięciu poduch siedziska z sofy, a następnie odłożeniu ich na bok. Po usunięciu poduszek siedziska rozkładamy trzystopniowy stelaż i uzyskujemy łatwy dostęp do wygodnego spania, które może być wykorzystywane podczas okazjonalnego snu. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Zobacz więcej: Funkcja spania Meratoile tzw. „stelaż belgijski” >>

Sofy Ligia produkujemy wg Państwa życzenia

Stylowe sofy Ligia na wymiar

Głębokość całkowita sof Ligia: 100 cm

Wysokość: siedzisko – 48 cm | podłokietnik – 65 cm | oparcie – 89 cm

Zobacz również stylowe narożniki Ligia
Klasyczne narożniki z drewnianymi nogami

Wybrane, ostatnie realizacje