Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble wypoczynkowe » Komplet mebli Almiro
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Stylowe sofy Almiro 205 cm i 155 cm w ekskluzywnym wnętrzu
  • Stylowe meble Almiro: Sofa 205 cm z fotelem

Komplet Almiro

Stylowe meble Almiro: Sofa 205 cm z fotelem Stylowe sofy Almiro 205 cm i 155 cm w ekskluzywnym wnętrzu Stylowa Sofa Almiro 205 cm (klasyczna trójka) Duża sofa Almiro 265 cm Sofa dwuosobowa Almiro 155 cm Almiro: stylowa 3-osobowa sofa Fotel Almiro 110 cm Stylowy zestaw mebli Almiro: Sofa 3-osoba oraz sofa 2-osobowa Stylowy komplet mebli Almiro w białej skórze naturalnej Brązowy zestaw wypoczynkowy: Sofa z fotelem i pufą Stylowa skórzana i materiałowa sofa 3-osobowa z pufą Wygodny klasyczny fotel z kolekcji Almiro Fotel Almiro na drewnianych nóżkach Sofa Almiro 155 cm Sofa Almiro 205 cm Stylowa pufa do wypoczynku Almiro 65 x 65 cm Komplet sofa + fotel w pomarańczowej i czarnej skórze Skórzana Sofa 3-osobowa z fotelem beż/ecri Meble tapicerowane Almiro w odcieniach szarości Sofy od producenta: Almiro w odcieniach brązu i beżu Limonkowy kolor na sofie Almiro Meble wypoczynkowe Almiro skóra biała/szara sofa z systemem belgijskim

Sofa Almiro: wygodne i ekskluzywne meble na wymiar

Sofa Almiro to bardzo uniwersalna bryła, która sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Profil oparć i siedzisk został skonstruowany tak, aby zmaksymalizować wygodę i komfort siedzenia. Standardowo sofa osadzona jest drewnianych nogach, których kolorystyka jest starannie dobierana do koloru obicia (może być dowolna). Sofa Almiro opcjonalnie posiada funkcję spania okazjonalnego w postaci stelaża belgijskiego. W kolekcji dostępne są również fotele i pufy. Komplet wypoczynkowy Almiro produkowany jest również w wersji narożnikowej.

Pamiętaj, że wszystkie z naszych mebli wypoczynkowych wykonujemy na wymiar, co również wiąże się z możliwością dowolnego wyboru obicia mebla, a w ofercie posiadamy setki skór i tkanin w bogatej gamie kolorystycznej. Sofy Almiro świetnie sprawdzą się w połączeniu dwóch różnych kolorów, w tym nawet różnego typu, czyli na przykład tkaniny oraz skóry, dając tym samym prawie nieograniczoną możliwość do stworzenia wyjątkowego salonu.

Niezwykle wygodne i trwałe siedzisko sofy i fotela

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Almiro posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:Almiro produkujemy na wymiar!

Wymiary sof Almiro

Wysokości: siedzisko - 41 cm | podłokietnik - 56 cm | oparcie - 80 cm

Komplet Almiro: Opcjonalna funkcja spania

Typ: Spanie okazjonalne

W sofie może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. "stelaż belgijski". Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaza polega na wyciągnięciu poduch siedziska z sofy, a następnie odłożeniu ich na bok. Po usunięciu poduszek siedziska rozkładamy trzystopniowy stelaż i uzyskujemy łatwy dostęp do wygodnego spania, które może być wykorzystywane podczas okazjonalnego snu. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Czytaj więcej: Funkcja spania Meratoile tzw. "stelaż belgijski"