Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble wypoczynkowe » Komplet mebli Almiro
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • Stylowe sofy Almiro 205 cm i 155 cm w ekskluzywnym wnętrzu
  • Stylowe meble Almiro: Sofa 205 cm z fotelem

Komplet Almiro

Stylowe meble Almiro: Sofa 205 cm z fotelem Stylowe sofy Almiro 205 cm i 155 cm w ekskluzywnym wnętrzu Almiro: stylowa 3-osobowa sofa Fotel Almiro 110 cm Stylowy zestaw mebli Almiro: Sofa 3-osoba oraz sofa 2-osobowa Stylowy komplet mebli Almiro w białej skórze naturalnej Brązowy zestaw wypoczynkowy: Sofa z fotelem i pufą Stylowa skórzana i materiałowa sofa 3-osobowa z pufą Wygodny klasyczny fotel z kolekcji Almiro Fotel Almiro na drewnianych nóżkach Sofa Almiro 155 cm Sofa Almiro 205 cm Komplet sofa + fotel w pomarańczowej i czarnej skórze Skórzana Sofa 3-osobowa z fotelem beż/ecri Meble tapicerowane Almiro w odcieniach szarości Sofy od producenta: Almiro w odcieniach brązu i beżu Limonkowy kolor na sofie Almiro Meble wypoczynkowe Almiro skóra biała/szara sofa z systemem belgijskim wybór nóg do sof i narożników

Wymiary standardowe sof Almiro z możliwością dowolnych modyfikacji

Stylowa Sofa Almiro 205 cm (klasyczna trójka)
Sofa 205 cm
Duża sofa Almiro 265 cm
Sofa 265 cm
Sofa dwuosobowa Almiro 155 cm
Sofa 155 cm
Stylowa pufa do wypoczynku Almiro 60 x 60 cm
Pufa 60 x 60 cm

Sofa Almiro: wygodne i ekskluzywne meble na wymiar

Sofa Almiro to bardzo uniwersalna bryła, która sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Profil oparć i siedzisk został skonstruowany tak, aby zmaksymalizować wygodę i komfort siedzenia. Standardowo sofa osadzona jest drewnianych nogach, których kolorystyka jest starannie dobierana do koloru obicia (może być dowolna). Sofa Almiro opcjonalnie posiada funkcję spania okazjonalnego w postaci stelaża belgijskiego. W kolekcji dostępne są również fotele i pufy. Komplet wypoczynkowy Almiro produkowany jest również w wersji narożnikowej.

Pamiętaj, że wszystkie z naszych mebli wypoczynkowych wykonujemy na wymiar, co również wiąże się z możliwością dowolnego wyboru obicia mebla, a w ofercie posiadamy setki skór i tkanin w bogatej gamie kolorystycznej. Sofy Almiro świetnie sprawdzą się w połączeniu dwóch różnych kolorów, w tym nawet różnego typu, czyli na przykład tkaniny oraz skóry, dając tym samym prawie nieograniczoną możliwość do stworzenia wyjątkowego salonu.

Niezwykle wygodne i trwałe siedzisko sofy i fotela

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Almiro posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:Almiro produkujemy na wymiar!

Wymiary sof Almiro

Wysokości: siedzisko - 41 cm | podłokietnik - 56 cm | oparcie - 80 cm

Komplet Almiro: Opcjonalna funkcja spania

Typ: Spanie okazjonalne

W sofie może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. "stelaż belgijski". Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaza polega na wyciągnięciu poduch siedziska z sofy, a następnie odłożeniu ich na bok. Po usunięciu poduszek siedziska rozkładamy trzystopniowy stelaż i uzyskujemy łatwy dostęp do wygodnego spania, które może być wykorzystywane podczas okazjonalnego snu. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Czytaj więcej: Funkcja spania Meratoile tzw. "stelaż belgijski"