Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Meble wypoczynkowe » Zestaw wypoczynkowy Fusion
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • ardzo nowoczesna sofa z fotelem na chromowanych listwach Fusion
  • zestaw wypoczynkowy fusion - sofa 240 z fotelem

Kolekcja Fusion

Bardzo nowoczesna sofa z fotelem na chromowanych listwach Fusion Zestaw wypoczynkowy Fusion - sofa z fotelem Sofa Fusion - 240 cm Sofa Fusion z tradycyjnymi bokami - 200 cm Fotel z kolekcji Fusion o długości 80 cm Fotel z kolekcji Fusion o długości 120 cm Duża pufa (80 x 80 cm) do zestawu Fusion Chromowana noga połączona z podłokietnikiem w narożnikach i sofach Fusion wybór nóg do sof i narożników

Sofy z kolekcji Fusion: Futurystyczna wizja funkcjonalnych mebli wypoczynkowych z rewolucyjnym systemem oparcia

Sofy z kolekcji Fusion ujmują lekkością formy, a ich znakiem rozpoznawczym jest innowacyjny system zagłówków. Poprzez zmianę głębokości siedzenia niezwykle łatwo przekształcić siedziska w wygodną kanapę do spania bez konieczności instalowania w meblu dodatkowych stelaży czy mechanizmów. Dzięki prowadnicom zamontowanym w oparciach każdy użytkownik może szybko dostosować wygodną dla siebie głębokość siedziska. Elegancji nadają tu stalowe i chromowane elementy oraz pikowanie i stebnowane grubą nicią siedziska. Integralnie połączony z nogą chromowany podłokietnik to coś, co wyróżnia te sofy na tle innych, aczkolwiek jeśli ktoś obawia się, że może przesadzić z ilością nowoczesnych dodatków - mamy dla niego wersje sofy z tradycyjnymi bokami.

Do zestawu proponujemy dobór fotela - nowoczesnego bez boków, lub tradycyjnego z bokami. W kolekcji występuje również kilka wariantów sof narożnych.

Sofy Fusion zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było zastosować dwa kolory lub typy obicia - oczywiście są one dowolne i zależą wyłącznie od preferencji klienta.

Szczegółowa konstrukcja siedziska

Stelaż tych futurystycznych sof wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. W kolekcji Fusion zastosowaliśmy bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska: