Nowoczesny narożnik Fusion

Narożniki Fusion

Ekskluzywny narożnik z systemem ruchomych zagłówków i głębokim siedziskiem

Warianty wymiarowe ekskluzywnych narożników Fusion

Narożnik Fusion: Najważniejsze zalety

Ekskluzywny narożnik Fusion ujmuje lekkością formy, a jego znakiem rozpoznawczym jest innowacyjny system zagłówków. Poprzez zmianę głębokości siedzenia niezwykle łatwo przekształcić siedziska w wygodną kanapę do spania bez konieczności instalowania w meblu dodatkowych stelaży czy mechanizmów.

Dzięki prowadnicom zamontowanym w oparciach każdy użytkownik może szybko dostosować wygodną dla siebie głębokość siedziska. Elegancji i ekskluzywności nadają tu stalowe i chromowane elementy oraz pikowanie i stebnowane grubą nicią siedziska. Znakiem charakterystycznym modnego narożnika Fusion jest także integralnie połączony z nogą chromowany podłokietnik.

Narożnik Fusion dostępny jest w wielu wariantach wymiarowych. Niektóre z wariantów wyposażone są w standardowe podłokietniki, w których opcjonalnie można zainstalować designerską biblioteczkę wbudowaną w bok. Na życzenie klienta wykonujemy ekskluzywny narożnik Fusion także w innych kompozycjach. W kolekcji Fusion dostępna jest także pufa oraz fotel.

Rodzaj oraz kolor obicia tapicerskiego jest dowolny i zależy wyłącznie od preferencji klienta, jednak największej ekskluzywności tej kolekcji nadaje narożnik skórzany.

Opis techniczny prezentowanych narożników

Stelaż narożnika wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Fusion to bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 6 cm
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Fusion możemy wykonać w dowolnej konfiguracji!

Moduły narożnika Fusion

Głębokość całkowita: 116 cm

Wysokość: siedzisko – 43 cm | oparcie – 90 cm | podłokietnik – 60 cm

Ekskluzywne sofy Fusion
Nowoczesna sofa Fusion ze skóry

Film prezentujący narożnik Fusion

Wybrane, ostatnie realizacje

Sprawdź inne nowoczesne narożniki