Narożniki Galatea

Narożnik z komfortową funkcją spania codziennego z materacem o grubości 12 cm

Komfortowe narożniki do spania codziennego na stelażu włoskim i z materacem

Galatea jest jedną z naszych najnowszych kolekcji narożników do salonu. Przy tworzeniu kolekcji ważnym dla nas elementem było przeznaczenie do spania codziennego. Efekt osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej technologii stelaża typu włoskiego, który charakteryzuje się łatwym i szybkim rozkładaniem narożnika. Po rozłożeniu narożnik przekształca się w wygodne łózko z materacem sprężynowym lub piankowym o grubości 12 cm.

Rozłożenie narożnika do spania codziennego nie wymaga od użytkownika wyjmowania poduch z siedziska ani z oparcia. Ponadto model posiada sześciostopniowe zagłówki, które poprawiają komfort siedzenia, umożliwiając podniesienie oparcia na różne wysokości. Narożnik na drewnianych nogach 7 cm, które mogą być dowolnie wybarwione.

W kolekcji Galatea znajdą Państwo również sofy, fotele i pufy dostępne w wielu rozmiarach, kilkudziesięciu kolorach i typach obić. W standardzie narożnik Galatea wyposażony jest w pojemnik na pościel wbudowany w szezlong podnoszony do góry za pomocą pneumatycznych podnośników. Istnieje możliwość zastosowania w narożniku opcjonalnego pojemnika na pościel w poszerzonym o 19 cm na tą potrzebę oparciu (plecy narożnika).

Dostępnych jest kilka wariantów narożnika do spania codziennego Galatea

Siedzisko narożnika Galatea

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 10 cm
Zobacz również sofę do spania codziennego, dostępną w kolekcji Galatea

Wybrane, ostatnie realizacje