Narożnik z dużą biblioteką w tyle

Narożniki Comfort

Komfortowy narożnik z dużą biblioteką w tyle oraz z funkcją spania codziennego

Standardowe wymiary komfortowych narożników Comfort

Narożnik Comfort z biblioteką – nowoczesny, innowacyjny, wygodny

Narożnik Comfort z wbudowaną w oparcie mebla biblioteczką nada każdemu wnętrzu odpowiedniego nowoczesnego wyrazu. Narożnik Comfort rewolucjonizuje podejście do komfortowych mebli wypoczynkowych, które w tej wersji poza wypoczynkiem służą domownikom także, jako oryginalna biblioteka.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w narożniku są poduszki, które przez odpowiednie ułożenie mogą zmieniać głębokość siedzenia.

Nowoczesny narożnik Comfort posiada także charakterystyczny system rozkładania, dzięki któremu mebel idealnie sprawdzi się do spania codziennego. Komfortowy narożnik Comfort ujmuje też swoją nowoczesną estetyką. Grube nici wykończeniowe dodatkowo podkreślają pikowane siedziska. Szeroki wybór tkanin, skór naturalnych i ekologicznych pozwoli dopasować mebel do każdego wystroju wnętrza.

Dowolne wymiary narożników Comfort

Wymiary narożników Comfort

10 warstw siedziska - niezrównana wygoda

Poza dużą praktycznością narożnik Comfort odznacza się także niezwykłym komfortem uzyskanemu dzięki 10 warstwowemu systemowi siedziska, na które składają się m.in.: pasy wysokoelastyczne, sprężyny bonelowe, pianki zimne. Oto schemat siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Bawełniany pokrowiec
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-30 // 7 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-30 // 4 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 7 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Funkcja spania w standardzie

System spania Comfort Mobile Relax jest jednym z najnowocześniejszych i całkowicie autorskich systemów spania zastosowanych w naszych wypoczynkach. Przeznaczony jest zarówno do spania okazjonalnego jak i, z uwagi na swoją niezwykle komfortową powierzchnię spania – do spania codziennego. Rozłożenie tego typu funkcji polega na odblokowaniu specjalnego zaczepu blokującego w narożniku, który zwalnia mechanizm przesuwny, a następnie przesunięciu części mobilnej wyposażonej w funkcję jezdną.

» Funkcja spania Comfort Mobile Relax

Kolekcja z serii komfortowych narożników

Narożnik komfort to mebel, który charakteryzuje się dużą wygodą i komfortem użytkowania. Jest to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Narożnik komfort może być wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak na przykład funkcja spania codziennego, która umożliwia używanie go jako łóżka.

Narożnik z półkami z tyłu to mebel, który jest wyposażony w dodatkowe półki z tyłu, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów, takich jak książki, gazety czy pilota. Półki te są bardzo przydatne i pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Wybrane, ostatnie realizacje

Zobacz również zbliżone kolekcje mebli