Oryginalne narożniki na metalowych płozach

Narożniki Galaxy

Designerska kolekcja narożnika z siedziskiem sprężynowym na metalowych płozach

Standardowe warianty narożnika z możliwością dowolnych modyfikacji

Narożniki Galaxy – designerskie, innowacyjne oraz wygodne

Narożniki Galaxy zostały stworzone dla osób, które oczekują od mebli wypoczynkowych czegoś więcej niż tylko miejsce do siedzenia. Umieszczenie narożnika na metalowych płozach o przekroju prostokąta 4 x 2 cm malowanych proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL sprawia, że jest on niezwykle oryginalny. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, ale przez możliwość wyboru dowolnego koloru obicia można go dopasować do klasycznych, przytulnych salonów.

Stosunkowo wysokie poduchy sprawiają, że siedzenie na tym meblu jest niezwykle wygodne i odprężające. Wygodę siedzenia potęguje zastosowanie formatki kieszeniowej we wnętrzu siedziska, którą znają Państwo z wysokiej jakości materacy przeznaczonych do spania. Narożnik posiada dodatkowe mniejsze poduchy, które można ułożyć na tylnej części oparcia lub położyć na siedzisku.

W dużych pomieszczeniach idealnie będzie się komponował w zestawie z fotelem bez boków (długość: 75 cm) oraz pufą 75 x 75 cm. W kolekcji występują również sofy, których wymiar można dopasować do własnych preferencji.

Opis techniczny / Siedzisko

Stelaż mebla wykonujemy na bazie tarcicy iglastej, płyty meblowej i elementów drewna litego. Poza niepowtarzalnym wyglądem Galaxy ma również do zaoferowania niezrównany komfort siedzenia uzyskany poprzez zastosowanie formatki kieszeniowej ze sprężynami oraz pianki wysokoelastycznej. Schemat siedziska wygląda następująco:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 8 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka kieszeniowa // 9 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-30 // 2 cm

Wymiary sof narożnych Galaxy

Oryginalne narożniki na wymiar

Głębokość narożników Galaxy: 105 cm
Głębokość siedziska z poduchami: 64 cm, bez poduch: 81 cm,

Wysokości:
siedzisko – 44 cm | oparcie – 68 cm | oparcie+poduchy – 95 cm | nogi – 17 cm

Zobacz różne wymiary sof, foteli Galaxy
Oryginalne sofy Galaxy na wymiar

Narożnik na metalowych płozach z serii Galaxy

Narożnik Galaxy to część designerskiej kolekcji mebli, które cechują się eleganckim i nowoczesnym wzornictwem. Siedzisko narożnika jest wyposażone w sprężyny, co zapewnia dodatkowy komfort i trwałość. Warto zauważyć, że narożnik Galaxy jest oparty na metalowych płozach, co dodaje mu eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Takie połączenie wyglądu i funkcjonalności czyni ten narożnik doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie stylowe i praktyczne meble.

Wybrane, ostatnie realizacje

Zainteresuj się także innymi narożnikami