Vieri Divani - meble nowoczesne

Vieri Divani » Katalog mebli Vieri Divani » Narożniki » Galaxy: narożnik na metalowych płozach
telefonZadzwoń! 508015505 meble na wymiar dowolny materiał w wybranym kolorzeDowolny kolor zapewniamy transport i montażGwarantowany transport
oraz montaż
24 miesiące gwarancjiGwarancja 24 miesiące ręcznie wykonywane meble100%
ręcznego
wykonania
  • ekskluzywny naroznik galaxy na metalowych płozach
  • duży, oryginalny narożnik nowoczesny na metalowych płozach

Nowoczesny narożnik Galaxy

Galeria zdjęć narożnika galaxy

ekskluzywny naroznik galaxy na metalowych płozach duży, oryginalny narożnik nowoczesny na metalowych płozach Nowoczesny zestaw narożnika z fotelem i pufą Wygodny narożnik z poduchami Oryginalny narożnik Galaxy Metalowe płozy w nowoczesnym narożniku Narożnik na czarnych metalowych nogach Nowoczesny różowy zestaw narożnika z fotelem i pufą Żółty wygodny narożnik symetryczny

Wersje wymiarowe narożnika z możliwością dowolnych modyfikacji

Głębokość narożników Galaxy: 105 cm
Głębokość siedziska z poduchami: 64 cm, bez poduch: 81 cm,

Wysokości:
siedzisko - 44 cm | oparcie - 68 cm | oparcie+poduchy - 95 cm | nogi - 17 cm

Narożnik Galaxy – designerski, innowacyjny oraz wygodny.

Narożnik Galaxy został stworzony dla osób, które oczekują od mebli wypoczynkowych czegoś więcej niż tylko miejsce do siedzenia. Umieszczenie narożnika na metalowych płozach o przekroju prostokąta 4 x 2 cm malowanych proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL sprawia, że jest on niezwykle oryginalny. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, ale przez możliwość wyboru dowolnego koloru obicia można go dopasować do klasycznych, przytulnych salonów.

Stosunkowo wysokie poduchy sprawiają, że siedzenie na tym meblu jest niezwykle wygodne i odprężające. Wygodę siedzenia potęguje zastosowanie formatki kieszeniowej we wnętrzu siedziska, którą znają Państwo z wysokiej jakości materacy przeznaczonych do spania. Narożnik posiada dodatkowe mniejsze poduchy, które można ułożyć na tylnej części oparcia lub położyć na siedzisku.

W dużych pomieszczeniach idealnie będzie się komponował w zestawie z fotelem bez boków (długość: 75 cm) oraz pufą 75 x 75 cm. W kolekcji występują również sofy, których wymiar można dopasować do własnych preferencji.

Sofy ze sprężynami kieszeniowymi

Stelaż mebla wykonujemy na bazie tarcicy iglastej, płyty meblowej i elementów drewna litego. Poza niepowtarzalnym wyglądem Galaxy ma również do zaoferowania niezrównany komfort siedzenia uzyskany poprzez zastosowanie formatki kieszeniowej ze sprężynami oraz pianki wysokoelastycznej. Schemat siedziska wygląda następująco: