Nowoczesne narożniki Lorena na wymiar

Narożniki Lorena

Nowoczesne narożniki z podnoszonymi zagłówkami i stopniowanymi podłokietnikami

  • Dowolne obicie

W tym narożniku sugerujemy następujące warianty wymiarowe

Ekskluzywne narożniki na wymiar, włoski design

Narożnik Lorena jest idealnym połączeniem komfortu, lekkości i praktycznych rozwiązań. Mebel jest jednym z najnowszych dzieł naszych projektantów, którzy zadbali o to aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Elegancji dodają narożnikowi ekskluzywnie pikowane siedziska oraz zagłówki. Wzbogacającym dodatkiem są także stebnowania grubą nicią. Najważniejszą cechą mebla jest wygoda i komfort siedzenia, uzyskana dzięki podnoszonym w nowatorski sposób zagłówkom. Idealnym dopełnieniem komfortowego wypoczynku jest podnoszony i stopniowalny podłokietnik, który umożliwia podparcie ręki w pozycji siedzącej lub też głowy w pozycji leżącej.

Model może być ponadto wyposażony w tradycyjny system spania belgijskiego. Stelaż mebli wykonany jest z solidnego litego drewna oraz płyt meblowych. W kolekcji dostępne są również sofa, fotele i pufy. Kolor oraz obicie mebla zależą wyłącznie od preferencji zamawiającego.

Sam zdecyduj jak będzie wyglądać Twój narożnik!

Narożniki Lorena produkujemy na wymiar!

Głębokość całkowita narożników Lorena: 102 cm

Proponujemy zastosowanie następujących wysokości w narożniku:
siedzisko – 44 cm | podłokietnik podniesiony – 60 cm | oparcie tył – 62 cm | oparcie złożone – 80 cm | oparcie podniesione – 100 cm

Sprawdź zestawy wypoczynkowe Lorena
Nowoczesne sofy Lorena - włoski design

Konstrukcja / siedzisko

Stelaż mebla to konstrukcja hybrydowa łącząca elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Lorena posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 6 cm
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Opcjonalny stelaż belgijski

W narożniku może być zainstalowany najbardziej popularny system rozkładania Meratoile tzw. „stelaż belgijski”. Jest to system rozkładania przeznaczony do spania okazjonalnego. Tworzy go lekka konstrukcja aluminiowa z systemem sprężyn i listw sprężynujących oraz materacem piankowym. Rozłożenie stelaza polega na wyciągnięciu poduch siedziska z sofy, a następnie odłożeniu ich na bok. Po usunięciu poduszek siedziska rozkładamy trzystopniowy stelaż i uzyskujemy łatwy dostęp do wygodnego spania, które może być wykorzystywane podczas okazjonalnego snu. Aluminiowa konstrukcja wyposażona jest w drewniany stelaż (cztery gięte listwy), wzmocniony podwieszonym na sprężynach płótnem polipropylenowym. Zewnętrzną powierzchnię stelaża stanowi 6 cm materac z pianki T-30.

Wybrane, ostatnie realizacje

Może zainteresują Cię również inne nowoczesne meble