Narożniki Scorpio

Narożnik z regulowanym zagłówkiem pozwala idealnie dopasować oparcie głowy zwiększając komfort odpoczynku

Wybierz dla siebie preferowany rozmiar narożnika z zagłówkami, który w pełni możesz dostosować do swoich preferencji

Opis narożnika z ruchomym nagłówkiem z kolekcji Scorpio

Narożnik Scorpio powstał jako kontynuacja linii Spider, który względem tej kolekcji został rozbudowany o regulowane zagłówki wpływające na komfort siedzenia. Takie rozwiązanie pozwala siedzącemu wygodnie oprzeć głowę na regulowanym zagłówku, odciążając przy tym mięśnie szyi podczas odpoczynku. Kolekcja Scorpio wyróżnia się lekkością bryły, która „podwieszona” została na 18 cm cieniutkich nogach. Narożnik z regulowanymi zagłówkami z linii Scorpio charakteryzuje się dużą miękkością i komfortem siedzenia.

Kolekcja Scorpio idealnie wkomponuje się nowoczesne wnętrze w skandynawskim stylu. Narożniki opcjonalnie mogą być wyposażone w okazjonalną funkcję spania typu belgijskiego, której wielkość dobierana jest do wymiaru narożnika.

W kolekcji Scorpio znaleźć można również sofy, fotele oraz pufy, a także dopasować wymiar sof i narożników do własnych potrzeb. Kolorystyka mebli obejmuje szeroki wybór tkanin i kolorów. Możliwa także wymiana nóg na inne modele.

Dane techniczne narożników Scorpio

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 1,5 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 6 cm
  • Pianka poliuretanowa T-25 // 1,5 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 7 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Kolekcja Scorpio - narożnik z regulowanym zagłówkiem

Narożniki z kolekcji Scorpio z regulowanymi zagłówkami są meblami wypoczynkowymi, które oferują dodatkowe udogodnienie w postaci możliwości regulacji pozycji oparcia głowy. Dzięki temu można dostosować oparcie do własnych preferencji, zwiększając komfort podczas odpoczynku czy relaksu. Narożniki z regulowanym zagłówkiem są często cenione przez klientów za niezwykły komfort odpoczynku.

Są to idealne meble dla osób, które chcą mieć więcej kontroli nad swoim komfortem podczas odpoczynku. Narożnik z ruchomym zagłówkiem Scorpio zapewni Państwu wiele możliwości regulacji oparcia głowy, co z pewnością Państwo docenią w codziennym użytkowaniu. Narożnik z zagłówkami to mebel składający się z sofy z dodatkowymi oparciami do głowy. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie do salonu, dające możliwość wygodnego siedzenia i odpoczynku.

Zobacz również sofy Scorpio z regulowanymi zagłówkami

Wybrane, ostatnie realizacje