Narożniki do spania Simple

Niezwykle wygodny rozkładany narożnik z funkcją spania, pojemnikiem na pościel i podnoszonymi zagłówkami

Narożniki Simple mogą mieć dowolne wymiary i obicie

Sofy narożne z najlepszą funkcją do spania na co dzień

Kolekcja narożników Simple odznacza się lekkim, przytulnym fasonem uzyskanym poprzez zastosowanie 15-centymetrowych, nieco zaokrąglonych podłokietników. Jest to rozwiązanie idealne, kiedy chcemy ergonomicznie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Lekkość narożnika została uzyskana przez podwieszenie konstrukcji mebla na drewnianych, stożkowych nogach. Jedną z największych zalet tych sof jest ich szufladowa funkcja spania, którą stosować można nawet do spania codziennego.

Charakterystycznym elementem nowoczesnych narożników Simple jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku.

Opis techniczny / Siedzisko rozkładanego narożnika Simple

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Simple posiada bardzo ekskluzywny 7 warstwowy system siedziska

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 1,5 cm
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-35 // 5 cm
  • Pianka poliuretanowa T-25 // 2 cm
  • Wysokoelastyczna pianka polieterowa K-35-R // 6 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Narożnik Simple: Funkcja spania z pojemnikiem na pościel w standardzie

System spania Perfection tzw. „szufladowy” to z pewnością najbardziej popularny system spania, jaki instalujemy w naszych sofach. Komfortowe rozkładanie nadaje się doskonale do spania codziennego. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania.

» System spania Perfection tzw. „szufladowy”

Zobacz Simple jako zestaw wypoczynkowy

Wybrane, ostatnie realizacje

Zobacz zbliżone kolekcje mebli