Nowoczesna kanapa narożna Perfection

Narożniki Perfection

Rozkładany narożnik z mini biblioteczką i pneumatyczną, obracaną półką pod laptopa

Proponowane wymiary rozkładanych narożników Perfection

Funkcjonalne narożniki Perfection - Opis

Jeden z najbardziej upodobanych przez naszych klientów narożników rozkładanych. Odznacza się lekkim, nowoczesnym fasonem uzyskanym poprzez podwieszenie konstrukcji mebla na wąskich 10 cm chromowanych nogach (opcjonalnie można wybrać inne nogi).

Najbardziej znamiennym elementem narożnika jest podnoszona pneumatycznie obrotowa półka, którą można wykorzystać przy pracy z tabletem, laptopem, lub odłożyć na nią napój przy codziennym użytkowaniu. Półkę podnosi się do góry poprzez zdecydowane naciśnięcie. Wciśnięta w dół dyskretnie chowa się do powierzchni podłokietnika.

Kolejnym charakterystycznym elementem nowoczesnego narożnika Perfection jest mini biblioteczka wbudowana w jeden z podłokietników. Dzięki temu narożnik staję się jeszcze bardziej funkcjonalny i praktyczny. Zyskuje ponadto na swojej estetyce.

Podnoszona półka, jaki designerska biblioteczka mogą być pokryte zarówno fornirem jak i lakierem o różnym stopniu połysku. Ciekawą ozdobą są także mocno pikowane siedziska i oparcia narożnika Perfection, który dostępny jest w bardzo szerokiej ofercie kolorystycznej. Klient ma do wyboru także szereg typów obić od skóry ekologicznej do naturalnej po przez dziesiątki tkanin również zaopatrzonych w systemy łatwego zmywania Aqua Clean.

Sprawdź również nowoczesne, rozkładane sofy z kolekcji
Pikowana sofa z funkcją spania w wymiarze 250 cm oraz fotel

Opis techniczny / Siedzisko

Stelaż mebla wykonany jest z konstrukcji hybrydowej, łączącej elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz wyselekcjonowanym drewnem świerkowym. Model Perfection posiada bardzo ekskluzywny 8 warstwowy system siedziska:

  • Materiał obiciowy (skóra / tkanina)
  • Włóknina silikonowa // 3 cm
  • Wigofil, czyli włóknina polipropylenowa
  • Pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40 // 5 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Formatka sprężynowa typu Bonnel // 9 cm
  • Filc tapicerski // 0,5 cm
  • Wysokoelastyczny pas tapicerski

Funkcja spania w standardzie

System spania Perfection tzw. „szufladowy” to z pewnością najbardziej popularny system spania, jaki instalujemy w naszych sofach. Komfortowe rozkładanie nadaje się doskonale do spania codziennego. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania.

» Film i opis: System spania Perfection tzw. „szufladowy”

Perfekcyjny narożnik z półkami i biblioteczką

Narożnik z półkami to mebel, który poza funkcją siedziska, posiada także dodatkowe miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów. W tym przypadku mówimy o narożniku Perfection, który jest wyposażony w mini biblioteczkę oraz pneumatyczną, obracaną półkę pod laptopa.

Taki narożnik jest idealny dla osób, które potrzebują dodatkowej powierzchni do przechowywania swoich rzeczy, takich jak książki, laptop czy też inne drobiazgi. Dzięki obracanej półce pod laptopa, możemy swobodnie korzystać z naszego komputera, bez konieczności kładzenia go na stoliku czy też innej powierzchni. Mini biblioteczka natomiast pozwala na przechowywanie naszych ulubionych książek czy też innych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką.

Wybrane, ostatnie realizacje

Inne nowoczesne meble w zbliżonej stylistyce